Imigran

Kuinka moni käyttää kohtauksiin Imigrania injektiona, kiinnostaisi kuulla.
3795
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mä käytän sitä täsmä lääkkeenä aina auttaa.

Äänestä

Imigran injektio täälläkin käytössä, tosin itselläni ei ole migreeniä vaan hortonin neuralgia...
Täsmälääkkeistä ainoa tarpeeksi tehokas, joka tuo avun kohtaukseen.

Äänestä

Olen käyttänyt injektiota kymmenen vuoden ajan ,välillä käytän tabletteja.Jos kohtaus alkaa äkkiä on piikki tehokkaampi ,minulla kestää lähes tunti odotella tabletin vaikutusta.Kärsin migreenistä lähes viikottain.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


joulu kirjoitti:

Kuinka moni käyttää kohtauksiin Imigrania injektiona, kiinnostaisi kuulla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu