Jaskarin Eva

Kyllä kannattaa joulukuun Hymy ostaa. Lehdessä on jotain alastonkuvia siitä.



MITKÄ TISSIT!!!!?
41517
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Voi todellakin kysyä, että mitkä tissit? Aika onnettomat ruppanat sillä on, eikä muutenkaan ole minkään näköinen. Tyypillinen itävosu. En ottaisi edes hätävaraksi telttaretkelle.

Äänestä
  • Juu on kyllä tyypillinen itävosu.
    Pituutta löytyy naiseksi liikaa ja tissejä ei ole yhtään, faijallanikin on isommat.

    Äänestä

..se on vaan niin ikävää mutta virolaiset naiset on aiheuttaneet itse maineensa myymällä persettään täällä ja täähän myönsi stripanneensa maksusta. En tajuu miten pillunkipee on tossa asemassa oleva äijä kun menee noin kuusnolla vanhanaikaseen. Akasta näkee kilsan päähän mikä on naisiaan, ja sieltä rumemmasta päästä vielä, yök.

Äänestä
  • Anu Saagim on hyvä esimerkki karmeasta Virolaisakasta.
    Tämäkään ei ole niin ruma.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


ei saatana kirjoitti:

Kyllä kannattaa joulukuun Hymy ostaa. Lehdessä on jotain alastonkuvia siitä.



MITKÄ TISSIT!!!!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu