Carbon collector's edition PS2

Eikö Carbon collector's editionissa PS2:lla ole kisoja joissa olisi enemmän autoja kuin 4? Joissain kuvissa olen nähnyt että autoja olisi enemmän kuin 4, mutta itse en ole pelissä päässyt tälläisiin kisoihin.
3301
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

mulla ei ainakaan oo ollu on jo pelattu yli 60 prosentii

Äänestä
  • Sitte ku pääsette punaselle alueelle jonka pomo on se darius nii kyllä niitä kisoja tulee iha tarpeeks josta niitä autoja saa.

    Oon vetäny pelin 100% läpi nii kyl mää tiiän.

    Äänestä

  • nfs player kirjoitti:

    Sitte ku pääsette punaselle alueelle jonka pomo on se darius nii kyllä niitä kisoja tulee iha tarpeeks josta niitä autoja saa.

    Oon vetäny pelin 100% läpi nii kyl mää tiiän.

    veikkaan et pari muutakin on tainnu mennä sen läpi...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


bugiou kirjoitti:

Eikö Carbon collector's editionissa PS2:lla ole kisoja joissa olisi enemmän autoja kuin 4? Joissain kuvissa olen nähnyt että autoja olisi enemmän kuin 4, mutta itse en ole pelissä päässyt tälläisiin kisoihin.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu