Aloitteleva, vielä nimetön rockbändi hakee vokalistia riveihinsä. Kitaristi, basisti ja rumpali jo on, treenipaikkakin on jonkinlainen, joten jos olet 15-18 vuotias kundi, niin vastaa tähän.
Tavoitteenamme on saada aikaan jotakin uutta rockmusiikin saralla ja tietysti menestyä.
Vaatimukset ovat nämä: osaat laulaa ja esiintyä, pystyt ottamaan osaa biisien kirjoitukseen ja sävellykseen etkä pelkää olla mukana kolmen 16-v tytön perustamassa bändissä. Niin, tosiaan, ja asut Helsingissä.
Tässä vähän otteita musiikkimausta, olis kiva jos kuuntelisit suunnilleen samantyyppistä musiikkia.
Guns N' Roses, Green Day, Mötley Crue, CKY, The Offspring, Red Hot Chili Peppers, Led Zeppelin...
Eli nyt kaikki kundit ilman sen kummempia tulevaisuudensuunnitelmia ilmottamaan itsestään! HETI!
Yhteys:
[email protected]
044-9258239
Tarvitaan vokalistia rockbändiin!
myrkkys
1
254
Vastaukset
- myrkkys
joopa joo, lukutaito mulla hyvä tänään. Toiselle alueelle tämän vien...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1121431
Se helpottaisi oloa jos
Se toinen tietäisi että molemmat tykkäämme toisistamme. Se on asia mikä vaivaa ja ahdistaa minua vaikka tilanne olisikin881297Palsta kysely..
Mikä on mielestäsi hyvä ikäero parisuhteessa? Tulevassa/kuvitteellisessa tulevaisuuden suhteessa, voisitko harkita ”ott1351043- 68964
- 39897
- 71863
- 97857
- 75846
Haluaisin nainen vain välillä heilutella peittoa sinun kanssa
Mutta kuitenkin oltaisiin uskollisia toisillemme.54822Ihmeellistä millaisissa tilanteissa ajatukset kulkuun sinuun
Eilen seurasin kun ihmiset ajoivat kaupan parkkipaikalle ja menivät yhdessä kauppaan. Iski jotenkin ikävä. Mietin että39774