seksikkyyteen! Itse oon aivan villinä meteorologi Petri Takalaan (olikos se nyt sen sukunimi?) ja siinä on miehessä kokoa! Jotenkin se on aivan sairaan seksikäs pitkine hiuksineen ja läpitunkevine katseineen... Seksikkyys tulee jostain muualta kuin sixpäkistä tai hauiksista! Esim. mielestäni Ben Affleck on ns. komea mies, mutta hänessä ei silti ole seksiä pisaraakaan.
miehen koko
ei vaikuta
8761
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
No joo, ei se laiha kroppa pelkästään riitä. Ja onhan se Petri Takala ylipainoinen mutta ei mikään löllö läskivuori.
No on sillä nyt vähän väliä että onko vaan pullea vai oikea läskivuori.
Kyllä se on pahan näköinen kuten
kaikki laiskat ylipainoiset,
ei auta mitkään selittelyt.
itse olen lievästi ylipainoinen ja voisin myös tapailla lievästi ylipainoista (itsellä sellaiset 7-10 kiloa ylimääräistä). mutta mitään tajutonta läskivuorta tyyliin 200 kiloa en voisi tapailla. ihan vain sen takia että siinä vaiheessa alkaa todellakin itse kukin olla aika muodoton möykky. minulla ei ole mitään näitä "möykkyjäkään" vastaan, en vain voi sille mitään ettei semmoinen enää ole seksikästä. niin se vaan on.
huoh, nyt kun vaan löytäisi jonkun joka voisi rakastaa minua tämän 10 kiloa liian pulleana...olen kyllä yrittänyt laihdutella (ja aivan varmasti tulen yrittämään koko ikäni), mutta tuntuu että myös lievästi ylipainoiset miehet hakevat sitä timmiä ja sporttista ihannenaista. yksin elellään ja yksin kuollaan.
Samma här. Pieni ylipaino ei haittaa mutta suuri kyllä. Missä menee raja? Hatusta vedettynä vaikka niin että bmi 35 on yläraja. Ja vähän sekin että mihin se läski on kertynyt.
nimenomaan YLIPAINOISET miehet hakevat hoikkaa naista! Itse olen xl-kokoinen nuori nainen ja jostain syystä sekä kaikki exäni, niin seurustelukumppanit kuin yhden yön jutut ja seksisuhteet, ovat olleet hoikkia/sporttisia. Ja hoikka on myös aviomieheni. Lihaville miehille en kelpaa, hoikille kyllä. No ei se haittaa, sillä itse olen myös sen verran pinnallinen että pidän enempi hoikista miehistä ;) Heippa ja halit kaikille koosta riippumatta!
Käykääpäs kattomassa nimimerkki kotleetin kuvia. Siinä on kyllä seksikkyys jo kaukana, vaikka varmaan mukava ihminen onkin.
No ihmisyys tosin onkin tärkeämpi kuin seksikkyys mutta ihan tollasta mahaa ei kiinnosta silitellä.
olisit kelvannut.taitaapa olla kyse siitä miten vistität kiinnostustasi,
eleet,katseet ja ruumiin kieli kertovat paljon.
tulikohan varmasti hymyiltyä niille lihavemmille pojille?
no itsekin myönsit että hoikkaa miestä sinä oletkin etsinyt,ole siis nyt onnellinen ja kuuluta maailmalle MINULLA ON HOIKKA MIES!! JIPIII!!