Huolto tietoo

Kysyisin miten hankala homma on vaihtaa Mondeon
startti? Kun menee nosturin alle niin,ettei tulisi jotain suurempaa yllätystä. Mahtaako netistä löytyy jotain ilmaista huoltokirjaaa?
2644
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

en ole Monteon kanssa paininut, Focus on tutumpi.
www alfamer.fi ainakin toimittaa n. 30 € korjauskirjaa, se haukkuu hintansa aika äkkiä, ainakin tietää, mistä alkaa repiä.

Äänestä
  • ei sen kummempaa kun vanha pois ja uus tilalle

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tee se itse kirjoitti:

Kysyisin miten hankala homma on vaihtaa Mondeon
startti? Kun menee nosturin alle niin,ettei tulisi jotain suurempaa yllätystä. Mahtaako netistä löytyy jotain ilmaista huoltokirjaaa?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu