Mun on pakko ottaa itseäni niskasta kiinni ja ottaa sinuun yhteyttä. Enhän mä nyt voi sua vain loppuikääni ajatella, tällälailla sitä särkee itsensä täysin. Ja jos tulee kynsille tai kaikki menee päin pers.... niin ainakin tämän saa loppumaan.
Kuules sinä
Neito viehkeä
132396
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
sinä, kirj. neito viehkeä..;)
neidolle viehkeälle.
hyvän päätöksen, mulle voit soittaa vaikka heti, kännykkä on auki!
kellekkään voi tähän aikaan soitella.
hautajaisissa ja teholla tms puhelin on kiinni, ei aina silloinkaan.
voit soittaa. Sodassa ja rakkaudessa jne...
Eihän siihen mennytkään kuin 9 kuukautta...
Että kyl se siitä...
kiva mies, niin sanoisin sulle, että vaikka olen ollut etäinen, olen ajatellut sua sitäkin enemmän toivoen, että kuulisin jotain sinusta. Kyllä kaikki järjestyy. On tässä jo saanut sirpaleita koota jo tarpeeksi, *viehkeä hymy*
Tee niin!
Ota yhteyttä, syteen tai saveen! Kerran se kirpaisee ja jos haavoja tulee voit aloittaa paranemisen, kun tilanne on ohi. Onnea ja rohkeutta matkaan!
Olen ylpeä sinusta, joka meitä muita rohkeampana, et ainoastaan lätise joutavia vaan oikeasti teet jotain!
Tee se!
Tee se tänään!
ei muutakun yhteyttä vain ottamaan. NUos sydänten ryöstäjät ovan niitä pahimpia neitoja ;)
n:lle vai m:lle?
n:lle, joo tuo otsikointi vähän hämää.
niskastas kiinni, odotan täällä. -yks n-