voisko joku member auttaa?tai free

kehitin consruction ja tein berr barrel ja en voi ottaa kaljaa siitä?kuka voi neuvoo? nopeasti vastauksiii
3274
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

tarttet hyllyn mistä saa beer glasseja sittten kun sinulla on se niin voit ottaa siitä kaljaa niihin mukeihin..

Äänestä
  • (otsikko)

    Äänestä

  • bacardi 34 kirjoitti:

    (otsikko)

    Riittää kun meet sinne ja sulla on mukana beer class.
    Usetat sitä beer clasia siihen kaljakoneeseen nii kyllä tulee..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


bacardi 34 kirjoitti:

kehitin consruction ja tein berr barrel ja en voi ottaa kaljaa siitä?kuka voi neuvoo? nopeasti vastauksiii

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu