Samsung sgh-Z230 ja bluetooth???

Mulla on kyseinen samsung ja vasta ostettu tietokoneeseen laitettava bluetooth. Puhelimesta tietokoneeseen tiedostojen siirtäminen onnistuu, mutta toisin päin ei, joten pitääkö samsungin puhelimeen olla jokin erillinen ohjelmisto (esim. easy studio) vai mikä tässä nyt mättää?

Kiitos jo etukäteen!
1297
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ei tarvii mitään erillisiä ohjelmia mäkin mietin samaa juttua muutaman tunnin mutta sitten se selkis eli napsauta hiiren kakkos painikkeella tiedostoa jonka haluat lähettää puhelimeesi ja mikäli bluetooth adapteri on asennettu oikein siellä pitäisi olla
lähetä-->bluetooth-->ja sieltä valitset sun puhelimen.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Täh? kirjoitti:

Mulla on kyseinen samsung ja vasta ostettu tietokoneeseen laitettava bluetooth. Puhelimesta tietokoneeseen tiedostojen siirtäminen onnistuu, mutta toisin päin ei, joten pitääkö samsungin puhelimeen olla jokin erillinen ohjelmisto (esim. easy studio) vai mikä tässä nyt mättää?

Kiitos jo etukäteen!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu