Ala mun kaa jutella

Minulla on eturauhasen syöpä.
Jouduin sairaslomalle kun
kärytin pomon lapsiin kohdistuneesta
väkivallasta. Nyt olis aikaa jutella.
7464
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Sama teksti..

Äänestä
  • Eikä vain kuukausien...
    Jo 1996 Pelle laittoi saman viestin...

    Äänestä

  • Repe kirjoitti:

    Eikä vain kuukausien...
    Jo 1996 Pelle laittoi saman viestin...

    siis;D

    Äänestä

mutta et sinä täältä löydä jutun juurta,mene Huuhaa:lle;D

Äänestä

Et varmaan tohdi kertoa kirjojesi nimiä.

Äänestä
  • eturauhassyövästään;DD

    Äänestä

  • siitä kirjoitti:

    eturauhassyövästään;DD

    jos kerran on totta. Kyllä se kuolemaksi on.

    Mutta voihan ihminen kirjoittaa, vaikka onkin syöpä. Tosin nämä hänen aloituksensa eivät sisällä jutun juurta. Se panee epäilemään.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


olen kirjailija kirjoitti:

Minulla on eturauhasen syöpä.
Jouduin sairaslomalle kun
kärytin pomon lapsiin kohdistuneesta
väkivallasta. Nyt olis aikaa jutella.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu