1440x900 resoluutio

Onko kellään tietoa mistä AGP väyläisestä näytönohjaimesta löytyisi 1440x900 resoluutio?
5624
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Ainakin se 512 meganen GeForce pyörittää 1400x900 resoluutiota. Se tarvii kumminkin myös näytön joka pyörittää sitä resoluutiota.

Äänestä
  • GeForce 7300 ei välttämättä ole AGP-kortti... En oo varma

    Äänestä

Itsellä on nVidia GeForce agp 6200,ainakin acer1916 näytön kanssa löytyy 1440x900 reso.

Äänestä

mä kans yritin ettiä 6600gt:stä mutta en saanu muutaku 1920*1080 reson päälle :P ja jotain muita turhia...

Äänestä

powerstripillä pystyin lisäämään itselleni esim. 1440x1080 reson, minulla on siis radeon 9600. ja nvidian kortilla löytyi muistaakseni ajureiden syövereistä omien resoluutioiden lisäys.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


puuttuu kirjoitti:

Onko kellään tietoa mistä AGP väyläisestä näytönohjaimesta löytyisi 1440x900 resoluutio?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu