Michael James Brownia Hyvästelemässä
JanetjaMichaelFani
7423
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 7
Vanhimmat
Kyllä Michael on varmasti ihan hajallaan nytten tuosta Brpwnin kuolemasta.Brown oli kuulemma hyvin tärkeä ihminen Michaelille.
(Michael on kyllä todella hyvän näköinen tuossa kuvassa vaikka vähän murjottaatkin :P)
tiedä keksikö hän tämän tittelin itselleen vai elizabeth taylor niinkuin sanotaan. Taylor käytti tätä nimitystä ensimmäisen kerran mutta silti se voi olla MJ:n itsensä keksimä.
ole ihan ansaittu ja sen takia se on jäänyt elämään. Sama se vaikka olisi sen itse keksinyt.
Michael Jackson on jossain määrin saavuttanut paljon enemmän kuin esim joku Madonna, jota lehdistö ja muut nuoleskelevat aina popin kuningattareksi, ja silti MJ kelpaa vain itsejulistautuneeksi popin kuninkaaksi tai jotain muuta negatiivista.
madonna on saanu popin kuningattaruuden kehuskelemalla itsensä hiupulle.mä oon nähny niin monta ns. madonnan haastattelua,joissa akka vaan kehu itseensä niin että nenä kasvoi.puhu omasta urastaan ja itsestään,eikä omistanut ainuttakaan sanaa faneillensa.niin että pitäisiköhän tässä nyt itkeä vai nauraa?!?
ja nimim.history,olet täysin oikeassa,kun sanot the king of pop tittelin kuuluvan michaelille.
on tuon "tittelinsä" ansainnut aivan kuten MJ:kin.
Madonna sentään pysynyt huipulla reilu 20 vuotta ja myy edelleen miljoonia levyjä ja stadioneita täyteen. Ja on tällä hetkellä varmasti suositumpi kuin MJ.
ehkä on,tietysti kun miihkaili ei oo tehny musaa/levyä n.5 vuoteen.mutta mistä sen muka voi päätellä?jos joku suosikki kirjoittaa joka lehdessä "kuningatar" madonnasta,niin se ei tarkota että madde on mikee suositumpi.ja varmasti mikellä on enemmän ja pitkäkestoisempia faneja kun madonnalla=D