Taikaforumilla ihme juttu

Pekkaaa

Huomasin ku luin Supermonsterin foorumia että sana ''Ei'' on muuttunut sanaksi paska, eli kun kirjoittaa ei, tulee tilalle tuo kirosana...
Sama pätee kun kirjoittaa temppu, tulee mulkku.

onko joku adminien hassu pila?

4

710

    Vastaukset 4

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • magikko

      Joo huomasin ton saman. Voikohan esim. Supermonster muokata kaikkien muiden viestejä. Kun hänhän on vasta jotain 12 vuotta niin siinä iässä voi tulla vaikka mieleen semmosta, että muutetaampa kaikki ei-sanat paskaksi, temppu-sanat mulkuksi ja taikuri-sanat joksikin ihme "haisette kaikki paskalle !!!,ds,adl,dsone-jutuksi..

      • magikko

        Tai sitten tuo on joku noiden pila. Aika helvetin huono sellainen on jos on.


      • Pekkaaa

        Modet ja adminit voi muokata kyllä viestejä, mutta on tullu tuonne foorumille uusi admini nii se varmaan niitä on säädelly.


      • magic_man
        Pekkaaa kirjoitti:

        Modet ja adminit voi muokata kyllä viestejä, mutta on tullu tuonne foorumille uusi admini nii se varmaan niitä on säädelly.

        Kyllä on totta että adminit voivat muokata viestejä tuolla tavalla.Olen moderaattori tuolla sivulla, ja minulla on samat oikeudet kuin adminilla ja koitan ratkaista tilanteen.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mitä mieltä olet?

      Miehestä jolla ei ole yhtään kaveria, ei facebookissa eikä livenä ja hän harrasta ja tekee kaiken yksin. Onko vähän outo
      Ikävä
      152
      1313
    2. Muistakaa pojat tämä.

      Mies joka haluaa naisen, löytää keinon. Ei epäröi eikä hämmennä. Tekee kaiken eteenne.
      Ikävä
      120
      1069
    3. Viesti jonka haluaisit lähettää...

      hänelle. Onko jokin pieni tunniste jonka vain te tiedätte. Onko naiselta miehelle tai toisinpäin, joku joku päivämäärä
      Ikävä
      33
      832
    4. Muhun rakastuu kaikki naiset, mut mä en rakastu niihin

      Mun vaatimustaso on 10+ Mut mua tavottelee 7+ naiset
      Ikävä
      215
      808
    5. En ehkä onnistu siinä

      Kovasti minä yritän näyttää kauniilta, vain sinua varten, mutta en taida onnistua siinä.
      Ikävä
      58
      792
    6. Oletko päättänyt

      Että luovutat minun suhteeni
      Ikävä
      64
      752
    7. Mies,oletko koskaan...

      Käyttänyt maksullista naista?
      Ikävä
      141
      734
    8. Kirjoita kolme sanaa

      mistä kaivattusi voisi sinut tunnistaa.
      Suhteet
      46
      674
    9. Pahoin pelkään nainen

      että pidät minua epäempaattisena, itsekeskeisenä, narsistisena ja kylmänä ihmisenä. Oletko koskaan ajatellut, että minus
      Ikävä
      57
      632
    10. Joko kaupungin johtaja saa iskeä kuokkansa kunttaan

      Särkiperällä tapahtuu 25.8 2026 klo.10.00 Fingrid Oy:n ja kahden maanomistajan kanssa maan lohkominen.Mahdollisesti täss
      Pyhäjärvi
      61
      581
    Aihe