onko ylivieskassa baaria jossa homot kokoontuu ?
Vastaukset 23
- ne kaikki
kokoontuu Haapavedellä!
- Haapavedelle!
Meille saa tulla kaikki, ja kaikki ovat toivottuja ja tervetulleita. Seksuaalivähemmistöt eivät ilmeisesti ole kovin tuttuja Ylivieskassa. Erityistä kokoontumispaikkaa ei valitettavasti ole, mutta täällä voi kaikki elää keskenään sukupuolisesta suuntautumisesta riippumatta. Tervetuloa!
- nrmppn
tuskin tulekaan
- joni.l
mix:d cafeen...siellä me ollaan
- Blue Oysteriin!
Siellä me ollaan!
- kokoonnu
Ei ole pelkästään demareille tarkoitettua paikkaa koska työväentalolle kokoontuu myös muita kuin homoja.
Mutta sillon kun SDPn kokous on työkkärillä niin ei sinne heterot siollon eksy.- SimoToini2
Missä on Ykan työväentalo???
- .......
Jokerissa
- mukva
Puh.num
- mukva
Sua näkee missä
- mukva
Missä live
- ykagaypride
Voiskos tuosta uudesta ravintelista tehdä ykan gaywoorldin ;)
- NyhjääTyhjästä
Sipilän lempipaikka...
- Putkipuolenpoika
Abc:llä on kokoontumiset 6.05 arkisin
- swartzkatz
Eipä ole poikia ja miehiä tuohon aikaan näkynyt.
- topi_1
ABC:llä 18.00 jälkeen
- OottaTE_tyhmiä
On sitä tässä kylässä kaikenlaista ongelmaa.
Tämäkin vielä. Voi, voi. Miten me jaksetaan. - tapsa79
Siltähän tuo vähän vaikuttaa.
- Anonyymi00037
Kekan majalla on paikallisilla homoilla saunailta joka Torstai klo: 17.30-20.30
- Anonyymi00038
Juu rasvaiset on lauteet..
Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Anteeksi arkuuteni
Olen säälittävä, mitä tulee sinun kohtaamiseen. Tunnen vaan itseni todella epävarmaksi sun kanssa. Jos minun olisi pitän521023Kuka melkein täysi-ikäinen hukkui?
Poliisin mukaan nuori oli lähes täysi-ikäinen. Ennen iltakuutta tulleen ilmoituksen mukaan ihminen oli joutunut mahdoll17926Perussuomalaisten kannatus nousi rytinällä Ylen tänään julkaisemassa tuoreimmassa gallup-kyselyssä.
https://yle.fi/a/74-20239449 Perussuomalaisilla hurja- ja ylivoimaisesti suurin nousu tässä uudessa Ylen gallupissa. Kyl501810- 46747
- 42674
- 37639
Tykkäätköhän vielä minusta?
Yhtä paljon, kuin minä sinusta? Haaveissa ollaan kahdestaan, rauhassa ja lähennytään fyysisesti ja tutustutaan syvemmin30606Vihervasemmistofeministinaisasianaiset
Tulevat tänne palstalle haukkumaan miehiä ja naljailemaan miehelle, kehuvat olevansa heitä parempia. Itse asuvat MIEHE172565Olet ihana
Muru, sä oot ihana. Tunsitko sen sähkön meidän välillä kun oltiin ihan låhekkäin? 👩❤️👩❤️😼😘37550Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan59548