vaihtoehtolääkäri

löytyykö pirkanmaalta/ tampereeen lähistöltä nk. vaihtoehtohoitoja noudattavaa lääkäriä?

eli joka on perehtynyt luonnonlääketieteeseeen ym?
4801
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Ole joko linnassa tai ehdonalaisella!!!!

Äänestä
  • Todella hölmö kommentti! Osoittaa vain kirjoittajan tyhmyyden!!!

    Äänestä

Turusta löytyy vitamiineilla hoitava Jaakkola. Yksi Virolainen lääkäri joka käy välillä Suomessa Koit nimeltään.

Äänestä

Tuolta löytyy parikin.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mistä löytää? tre kirjoitti:

löytyykö pirkanmaalta/ tampereeen lähistöltä nk. vaihtoehtohoitoja noudattavaa lääkäriä?

eli joka on perehtynyt luonnonlääketieteeseeen ym?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu