Sharm el Sheikh ja aika

Domina Travelsin sivulla lukee Domina Coral Bay-Sharm el Sheikhin kohdalla, että siellä on eri kellonaika kuin muualla Egyptissä. Miksi näin?
4779
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Hotellin omistaja kuulemma on halunnut yhden aurinkotunnin lisää eli aika on siellä tunnin jäljessä :) jotenkin näin juttu meni , lomailimme vuosi sitten kyseisessä hotellissa, oli tosi upea paikka !

Äänestä

Aikavyöhyke.

Äänestä

haluavat moskovasta porukkaa sinne.aika sama

Äänestä
  • hahhahehehhohehihah !!!!
    Juuri noinhan aikavyöhykkeet määritellään, erilaisten halujen mukaan, hahahahahhehhiihheioij

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ajaton643 kirjoitti:

Domina Travelsin sivulla lukee Domina Coral Bay-Sharm el Sheikhin kohdalla, että siellä on eri kellonaika kuin muualla Egyptissä. Miksi näin?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu