Kysymys onkin että, jos PK:tat päivässä 2 whippiä, 50 päivää ja omistat 80milliä. Niin mitä te sillä tekisitte? Jos siis mainilla ei olisi membua jäljellä.
Itsellä kävi mielessä että, antaisin rahat mainille, mutta tämä olisi teitenkin laitonta. -.- Mieleeni tulikin seuraavaksi se että kehittäisin def 70, ja hommaisin barrows kamat, tms.
Entäpä te?
Itsellä kävi mielessä että, antaisin rahat mainille, mutta tämä olisi teitenkin laitonta. -.- Mieleeni tulikin seuraavaksi se että kehittäisin def 70, ja hommaisin barrows kamat, tms.
Entäpä te?
Vastaukset 11
Vanhimmat
Menisin kusee ne vilduu!
tekisin kielletyn tempun...
Blue halloween mask se on kaikista hienoin niistä ainaki mun mielestä
tuo ei ole realististä et kannattaa miettii mitä laittaa.. oishan se tietty kiva mut käytännössä mahoton saaha 2 whippii päivässä 50 päivän ajan.. ja vielä et häviäis mitää hmm aika mukava pure saat olla
rupeen huutaa kaikille ´ihave 80mil!!!!!!! hahahahahahahahha´ sit kaikki tulee kateelliseks =D
- Otsikko -
..kun meet esim. Green Dragoneille, voin lyödä vetoa että löydät noin. 4 skullattua pelaajaa whipin kanssa. Tietenkin siellä on suurimalla osalla d scimmy/d longi.
mä oon klaanissa ollu 2vuotta jokapöivä käydään tunnin pk:llaja paras mitä olen saanut on joskus dragon chain. kerran 1k rune arrowia
muulloin aina noob kamaa! MIETI HETKI ENNENKUIN HEITÄT TUOLLASTA PÄÄSTÄS!
..miete mitä mariset. Ja kukahon idiottii skullaa d chain... -.-
oke
käydään
kattomassa
kuka
on
kuka
ehk olisin homo mut en oo
enemman ostaisin wippiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii sina ot mina mina oon sina