V**** .Tupakka.com

V**** .Tupakka.com

- jokohan tuolta uskaltaa taas tilata vai jääkö yhä tulliin? ennen niin pirun hyvä kauppa, sitten vironryssätulli iski väliin kai suomenkommaritullin pyynnöstä.
1524
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

itse tilasin sieltä joskus marraskuussa, maksoin
normaalisti,sain vahvistuksen että "tilaus on käsittelyssä" .

Joulukuussa kysyin että meneekö kauan ku
kesti normaalia enemmän. Vastasivat että " toiminta ei oikein ole lähtenyt käyntiin ja että
voivat palauttaa rahat tarvittaessa"

Pyysin palauttamaan fyrkat muttei mitn oo tapahtunu moneen viikkoon. Tuskin tulee tapahtumaakaan. Arvaa **tuttaako?

Eli en suosittele.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


V**** .Tupakka.com kirjoitti:

V**** .Tupakka.com

- jokohan tuolta uskaltaa taas tilata vai jääkö yhä tulliin? ennen niin pirun hyvä kauppa, sitten vironryssätulli iski väliin kai suomenkommaritullin pyynnöstä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu