Tarviin apua!

Mistä saa first aid 150/225??? Ironforgen eikä Stormwindin trainereilta ei saanu :( Mun first aid on nyt 150/150.... Eli voiko joku kertoo? kiitos jos joku kertoo :))
2238
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Niin eli lue otsikko!!! Ihan sama mikä levu oot, mutta liian alhainen, jos et saa lisää.

Äänestä

Sun tarvii käydä ostamassa first aid kirja minkä saa ostettua Alluilla arathi highlandiltä siellä stromgarde keepistä(portista sisään ja heti vasemmalla sinne missä on allu ukkoja ei tarvi tapella kertaakaan eliittejen kanssa) Hordella kirja löytyy Dustwallow marshista ja siellä brackenwall villagesta... 225 jälkeen nousu 300 tapahtuu questin kautta minkä saa alluilla Dustwallow Marshista ja sieltä theramore isleltä. Hordella questin saa Arathi Highlandiltä ja sieltä Hammerfallista. Questia ei saa ennen kun on level 35 ja 225 first aid..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


nuobb kirjoitti:

Mistä saa first aid 150/225??? Ironforgen eikä Stormwindin trainereilta ei saanu :( Mun first aid on nyt 150/150.... Eli voiko joku kertoo? kiitos jos joku kertoo :))

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu