Itellä ei tule kuin morkkis. Ei päänsärkyä, ei oksennusta ja jos on pari kaljaa aamulla ja ne juo niin olo tasaantuu vaikka muuten veis petinpohjalle 3 päiväks. Harvemmin menee kännittelynpuolelle toisena päivänä, pääasia kun saa puhtia nousta ylös.
Ei myöskään oo kokemusta letkuissa olemisesta eikä muustakaan.
Yks juttu on jos muistaa syödä 2-3 banaania ennenkuin torkahtaa illalla niin aamulla ihan ookoo olo myös!!
Kankkunen on huono isäntä
3
868
Vastaukset
Eihän teikällä ole hajuakaan Kankkusesta, mikä se on.
Nykäset viikkojen madotuksen aamusta iltaan ja siitä alat raitistelemaan ilman tohtoreita ja klinikoita, niin sitten tiedät.
Kirjoittaisit naapuriosastolle oikeasta juomisesta, jonka näemmä hallitset, minä en.
Että älä nimittele henkilökohtaisuuksilla, kun minä en sisuskalujasi rassaa kankkusaamuinasi.- Johtaja Turpeinen
Kyllää minusta Juha on ihan hyvä isäntä.
Aiempi kommenttini oli tarkoitettu huumoriksi, mutta oli kai liian ronskia tyyliä, jos siitä hermostuit. Huumori on sitten laji, jota en hallitse.
Sitä en tiedä, kuka vastauksesi poisti, mutta olisin sen mielelläni lukenut.
Mutta leikkiä se on hevosenleikkikin.
Sori, jos sain teikän repimään paitansa.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lindtman I vasemmistohallitus aloittaa viimein Suomen kuntoon laittamisen
Tässä nyt on 3 vuotta seurattu irvokasta kärsimysnäytelmää nimeltään "valtion budjetin tasapainotus by äärioikeisto", ja1552513Missä viipyy persujen lupaama euron bensa?
En edes muista milloin bensapumpussa olisi ollut ykkösellä alkava litrahinta. Missä siis viipyy persujen lupaama euron b1462352Kirje, PellePelottomalle.
Tärkeää olisi luoda ystävyys, että se, jota rakastaa, on samalla paras ystävä ja luotettavin, jolle voi ja uskaltaa luot971009- 64881
- 61774
Persut jakavat tekoälyllä tehtyjä kuvia maahanmuuttajista somessa
Eivät mainitse, että ovat tekoälyllä tehtyjä. Eivät näe asiassa mitään ongelmaa. Valehtelijapuolue taas vauhdissa. Unka273701Mistä löytyy naisseuraa sinkkumiehelle?
Kertokaapas kokeneemmat mistä löytyis naisseuraa sinkulle. Ihan ois eukko nyt tosissaan hakusessa. Tanssipaikat kun on a18697Voi teitä naisia
Suudeltiin ja nukuttiin toisissamme kiinni mutta pillua ei tullu, ei edes aamulla. t.38vmies85680Martinan hevoset.
Tämä todella kaunis ja ketterä harmaa hevonen jolla monet kilpailut voitetaan ei ole Martinan.Tytär ratsastaa sillä tait202658Hyvä meininki
TTP:ssa väkeä tosi runsaasti paikalla. Hyvää ruokaa jälleen ja munkit ja sima erinomaista. Kiitos yrittäjälle! Hieno Vap22648