SUOMI KP:EEN. MAKSAN 150-170 EUUTA KPL. KUNNOSTA [email protected]
Myytkö
9
1452
Vastaukset
- omistajaa
eikä myy kyllä kukaan muukaan kun niillä saa kolmekin sataa euroa kun laittaa huuto.nettiin. Kuka hullu sulle tuolla hinnalla möis kun enempiki saa!
- pelit
Nämä mahdolliset tuotteet ei tule minulle. Välitän vain viestin,mutta viesti on kuitenki sama.
- pohjaroppu
pelit kirjoitti:
Nämä mahdolliset tuotteet ei tule minulle. Välitän vain viestin,mutta viesti on kuitenki sama.
Armeija myy Hämeenlinnassa ja Lylyssä 150 E kpl.
- Pohjaroppu
pelit kirjoitti:
Nämä mahdolliset tuotteet ei tule minulle. Välitän vain viestin,mutta viesti on kuitenki sama.
Armeija myy Hämeenlinnassa ja Lylyssä niitä 150 E
kpl.Kysy sieltä.Tietämätön maksaa huutonetissä maltaita. - kaikki tietää
Pohjaroppu kirjoitti:
Armeija myy Hämeenlinnassa ja Lylyssä niitä 150 E
kpl.Kysy sieltä.Tietämätön maksaa huutonetissä maltaita.Mitä ne hämeenlinnassa maksaa. Mutta kun kaikki ei asu hämeenlinnassa, ei edes lähelläkään. Siksi "ylihinta".
En käsitä miksi ei armeija voi postittaa ennakkomaksua ja tilausta vastaan noita dekoja. Ennakkoon voi kyllä armeijalta tilata toimivan aseen, mutta se täytyy noutaa. kaikki tietää kirjoitti:
Mitä ne hämeenlinnassa maksaa. Mutta kun kaikki ei asu hämeenlinnassa, ei edes lähelläkään. Siksi "ylihinta".
En käsitä miksi ei armeija voi postittaa ennakkomaksua ja tilausta vastaan noita dekoja. Ennakkoon voi kyllä armeijalta tilata toimivan aseen, mutta se täytyy noutaa.Varikon myyntiajatkin ovat keskellä viikkoa ja keskellä päivää-ruokatunnit. Välttämättä ei edes saa dekottuja aseita, jos sepällä on ollut muita töitä.
- missä
Pohjaroppu kirjoitti:
Armeija myy Hämeenlinnassa ja Lylyssä niitä 150 E
kpl.Kysy sieltä.Tietämätön maksaa huutonetissä maltaita.on lyly.niin haen 5 kpl, ehkä enempi
- vielä.
missä kirjoitti:
on lyly.niin haen 5 kpl, ehkä enempi
täällä lukee ,että mäkkylä. Kerro missä ?
- schnitter
Pohjaroppu kirjoitti:
Armeija myy Hämeenlinnassa ja Lylyssä niitä 150 E
kpl.Kysy sieltä.Tietämätön maksaa huutonetissä maltaita.Onko deaktivioitu vai pitääkö olla keräilijän status. Kerro satus!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kiva kun SDP alkaa hallitsemaan Suomea
Vanhat hyvät ajat taas palaavat ja kansa vaurastuu. Muistatteko vielä Sorsan aikakauden? Silloin Suomessa tehtiin jopa2768006Säästäminen on typerää, muistakaa äänestää demareita
Säästäminen on typerää, koska aiheuttaa vain talouden taantumista ja lopulta tappaa potilaan. Demareiden tapa on satsat664694Olli Rehn: Eläkkeistä pitää leikata. Nyt tuli Lindtmanille kauhun paikka
jos johtaa seuraavaa hallitusta. Purra: eläkkeisiin ei kosketa. Eikä tällä hallituskaudella varmasti kosketa, mutta seur2774024SDP:n budjetin peruskivi: "Rahaa nimittäin on!"
Demarien talouspolitiikan ydin on usein tiivistetty klassiseen meemiin: rahaa on, kunhan se on jonkun muun rahaa. Vuoden522689Sara Sieppi umpirehellisenä Amazing Race -kulissien takaisesta elämästä
Sara Sieppi oli mukana Amazing Race Suomi -realityssä. Somevaikuttajalla oli takana raskasta aikaa ja isoja suruja, eikä12157Herkkua vai hötöä? Kaksi Beck-leffaa tällä vkolla tv:stä
Beck-elokuvat tuntuvat olevan suomalaisten makuun. Tällä viikolla televisiosta tulee kaksi ruotsalaista taidonnäytettä,31652Hatunnosto! Mari Hynynen (os. Perankoski) ja Jouni Hynynen auttavat vähäosaisia upealla tavalla!
Hatunnosto! Mari ja Jouni Hynynen ovat Vailla vakinaista asuntoa ry:n uudet kummit. Hynysiä motivoi halu lisätä ymmärr51517- 1061493
TTP avajaiset
Tuhannen Taalan Paikka avautuu 1.3-26. Onpa tosi mukavaa! Kiitos Jaanalle kun olet niin aktiivinen ja jaksat yrittää ja401402Tiesitkö? Tämä suomalainen keksi Elämäni biisi -sarjan - Viinin lipittely mainittu!
Tiesitkö? Elämäni biisi on suomalainen formaatti ja sen takana on Petja Peltomaa. Hänen kynästä ovat lähtöisin myös mm.01381