paparazzit ja fanit Parisin perässä

matkalla---

6

766

    Vastaukset 6

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • turvamiehiä

      kuten muilla tähdillä niinkuin Madonnalla,Britneyllä ja Christinalla...? eiköc hiltonin tyttö olekaan aito tähti jolla on vartijAKAARTI MUKANA?

      • matkalls---

        oli aika ihmeellista etta ei ollut mitaan turva miehia mukana...


      • Java

        Paris on julkkis, ei tähti. Ei hän mitään vartijoita tarvitse.


    • Nimimerkki

      Onhan se kieltämättä hassua, että Parisin kaltainen maailmanlaajuinen superjulkkis vain ajaa tuosta noin yleiseen parkkihalliin, jonne jättää autonsa, ja kiiruhtaa sitten läheiselle punaiselle matolla leffan ensi-iltaan.

      Täytyy kuitenkin muistaa, että Paris on syntynyt ja kasvanut Los Angelesissa, jossa myös elää ihan "tavallista" elämää. Noinhan sitä sielläkin toimitaan; ajetaan omaa autoa, jätetään parkkiin, käydään asioilla yms.

      Henkivartijoille ei tuollaisessa tilanteessa ole käyttöä, kun tutut paparazzit lähellä ja poliisit valvovat muun turvallisuushenkilöstön kanssa läheisen ensi-illan takia aluetta. Ja kyllähän suurin osa maailmanlajuisista julkimoista ja tähdistä tuolla liikuskelee ilman henk.koht. turvamiestä.

    • Naomiiii2

      Paris kuuntelee autossaan Michael Jacksonin billie jeania!!!

      • -jotakin-

        kyllä on taas meininki noilla paparazeilla, hyvä et hissiin päästää, vetäisin kyllä turpaan.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi yritti murhata mopopojan

      Nyt menee kissalan poikien touhu liian pitkälle! https://www.is.fi/kotimaa/art-2000012193221.html Karu video mopomiiti
      Maailman menoa
      705
      3119
    2. Käviskö tällainen suhde

      Tutustutaan, fyysistä kontaktia, mutta ensijaisesti tarkoituksena ei ole aloittaa mitään virallista tai rikkoa mitään? E
      Ikävä
      72
      1003
    3. Raiskausyritys

      Eilen laajallakankaalla lenkkipolulla.
      Kajaani
      42
      879
    4. Mihin kiinnitit ensimmäisenä

      huomiota kaivatussasi?
      Ikävä
      70
      805
    5. Niin kauan tätä

      Onko vuotesi menneet hukkaan
      Ikävä
      88
      637
    6. Olen pahoillani

      Olen mokannut pahasti ja pilannut sinun ja monen muun ihmisen maineen. Anteeksi. Muutan toiselle paikkakunnalle. Hyvästi
      Ikävä
      43
      593
    7. Poutalan onnettomuus

      https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/ministeri-mika-poutala-vakavassa-onnettomuudessa/9375980 Kumma kun jutussa ei manit
      Maailman menoa
      53
      585
    8. Missä on Sofia Virta? Loistaa poissaolollaan Erikoisjoukot uudelta kaudelta

      Vihreiden puheenjohtaja, kansanedustaja Sofia Virta pääsi otsikoihin, kun tieto hänen osallistumisestaan Erikoisjoukot-k
      Kotimaiset julkkisjuorut
      27
      500
    9. Taisin vihdoin saada sinut ulos luuristani stalkkeri

      Et selvästikään ole niin pätevä kuin luulet. Tai minä niin huono.
      Ikävä
      83
      490
    10. Koska olet ihastunut minuun

      Kysymys sulle. Oma vastaus, tänä vuonna. ❤️
      Ikävä
      44
      488
    Aihe