kävin keskustassa pankkiautomaatilla ja automaatin kylkeen oli liimattu mainos Amorin apulaisen-seksipalvelut (tai jotain sinne päin?) En edes vaivautunut lukemaan lappusta loppuun, mutta ymmärrän, jos joku on jo ko. firman perustanut. Huoraaminen ei taida kuitekaan olla vieläkään laillista Suomessa.
Ikävää, jos rakkaudesta tehdään kaupallista. :(
Uskaltaako tätä nickiäkään enää käyttää?
Ikävää, jos rakkaudesta tehdään kaupallista. :(
Uskaltaako tätä nickiäkään enää käyttää?
Vastaukset 11
Vanhimmat
liike-ideahan oli saattaa ihmisiä yhteen, parisuhteeseen tai muuten vaan....Sehän on sitten heidän kahdenkeskeinen asiansa miten he jatkossa toimivat...;)
Sattumaa kaiketi. :)))
mulla oli ihan keksitty tarina ja ajatus, joka oli tsoukki...kun tää ihastuksen kanssa kohtaaminen on vaikeeta.Puhemies on ollut ihan totta entisessä elämässä.
Jos joku nyt on tuollaisen perustanut, niin hyvä sattuma, tosin asia ei ollut sama, pukuttiin ihan muusta.
Eipäs sekoiteta asioita, jookos? Seksipalvelujen tarjoaminen ei todellakaan ollut mun asiani.
Ja muutenkin ihan pelkkää läppää..jos joku ei ymmärtänyt, että yritin helpottaa vaan omaa olotilaani huulenheitolla, niin ihan sama. Hyvät sulle..
Ei oteta turhan vakavasti näitä juttuja, elämä ei oo vakava asia.
ihmettelin vain kuinka tommosia palveluita voidaan edes julkisesti tarjota. Täytyy kai vaihtaa nimimerkkiä :( Vaikka ihan huumorillahan me näitä juteltiinkin.
niin, itse oon täältä aleelta, missä ei moisia tarjota...ettet vaan kuitenkaan ollut sietä yrityksestä, halusit vain saada julkisuutta :)
En todellakaan halua julkisuutta - päinvastoin,
kyllä mun nuolet osuvat oikeaan ilman mainontaakin ;))
...että edes jollakin tässä maailmassa on homma hanskassa. Nuolet lentää silloin kun niiden pitää ja oikeeseen suuntaan.
Vaan mitäpä mä täällä ruikuttamaan, asiahan ei taida korjaatua...nolaan itseni vielä pahemmin, on jo ihan riittävästi nolattu (",)
Me woman
mii too. :D
juu aar mai destöni.. ;D
nou ai caant bii. Ääsk Pool wai hii säng sou. Ou pat its too leit...
Häv ö nais triim änd sliip well.
ai aask... :)