Oletko kertonut

muille esim. kavereille ?
81549
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

kertonut.

Äänestä

......

Äänestä

ja hän sanoi:" Niin mä vähän arvelinkin". Hän ei tunne ihastustani, mutta kai hän arvasi naamastani, että olen ihastunut.

Äänestä

ja kadun sitä, ei oluut todennäköisesti luottamuksen arvoinen.

Äänestä

näin alku vaiheessa vielä mut jos sit jossain vaiheessa parhaalle ystävälle.

Äänestä

kertoa kenellekään. Joskus on parempi pitää omana se tieto. Vaikka kait se naamasta näkyy jo. Olen saanu kyllä vihjauksia..

Äänestä

hänen siskolleen...fiksu veto?

Äänestä

Osaan olla hiljaa, tuliskohan hän sitten?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihastuksestasi kirjoitti:

muille esim. kavereille ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu