pieni helinä ohjausakselin sisältä

pieni helinä kuuluu ratin alta ohjausakselin ympäriltä ,tehostin? ,kun ajaa ns nimismiehen kiharaa! onko ääni poistettavissa ,?
1167
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ainakin mulle sanottiin d-a:ssa, että se kuuluu asiaan. Puntossahan tehostin on suunnilleen siinä kuljettajan polvien yläpuolella ohjausakselissa, joten äänet kuuluu hyvin.

Mun Puntossa tehostin ainakin pitää sitä ns. helinää aina rattia pyöritettäessä, etenkin pakkasella.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


punto kirjoitti:

pieni helinä kuuluu ratin alta ohjausakselin ympäriltä ,tehostin? ,kun ajaa ns nimismiehen kiharaa! onko ääni poistettavissa ,?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu