Jumissa PS2 HP ja viisasten kivessä

Haluaisin vihdoinkin saada tän pelin loppuun mut oon juuttunut lopussa olevaan professori Orave taisteluun. Kun se Oraven suojakenttä haihtuu vähäks aikaa niin mitä sit pitää tehä? Joku loitsu vai siihen peiliin?
Olen taistellut jo aivan tarpeeks siin..
1111
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kaverillani onse peli josmuistan oikein sinun pitää kaataa oraven pääälle pylvätä kumoituksella kai en ole varma millä loitsulla

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Plööh!!! kirjoitti:

Haluaisin vihdoinkin saada tän pelin loppuun mut oon juuttunut lopussa olevaan professori Orave taisteluun. Kun se Oraven suojakenttä haihtuu vähäks aikaa niin mitä sit pitää tehä? Joku loitsu vai siihen peiliin?
Olen taistellut jo aivan tarpeeks siin..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu