Voisko joku kertoa, miksi SimTeen ilmoittaa kun muuta lasta teiniksi, että kyseiselle teinille ei ole rekisteröity päätä? Mulla on Unleashed ja siihen patchit ja oikea SimTeen -versio. Olen hakenut netistä teinien päitä ja nämä löytyvät kyllä skinit -kansiosta. Ei se muuten haittaa, on vaan aika karseen näköistä kun langanlaihalla luikulla (teinillä) on aikuisen iso pää... Jos ei ongelma ratkea, täytyy kai tehdä näitä "vesipäitä"... =)
SimTeen ongelma?
Päätön
2137
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
sun pitää vään tekasta semmonen penska jonka pää on rekisteröity sinne.. mulla on kaikki lisä osat ja jos mä meen kaupungille niin sielläkin tallustelee semmosia vesi päitä... et aika kivan näköstä.
Mulla kävi ihan sama juttu, ettei muka ollut rekisteröityä päätä mun teinille, ja siitä tuli isopää, mutta taas mun toisessa perheessä niille tuli sellainen oikeen teinin näkönen ja sillä oli kroppaan sopiva pää..aika kummallista.