Hotel Flamencossa käyneitä?...

manu81

Ollaan lähdössä maaliskuussa Isla de Margaritalle ja kaikki mahdollinen kiinnostaa! Etenkin jos joku on ollut Hotel Flamencossa niin millasta oli? Ja tarvitaanko saarella espanjan kieltä paljon? Ihmiset kuulemma ystävällisiä, entä millaista ruoka on? Vaivasiko esim. vatsa? Kaikki ko. paikkaan liittyvä tieto on enemmän ku tervetullutta!

2

540

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • helmikuussa

      Ollaan itsekin vasta lähdössä helmikuussa kyseiseen hotelliin, mutta voin matkan jälkeen laittaa kokemuksia siitä. Noihin muihin kysymyksiin saa hyviä vastauksia tästä nettipäiväkirjasta, jonka joku viitteliäs on kirjoittanut Isla de Margaritasta. Kiitos kirjoittajalle mahtavista lukuelämyksistä!!

    • uudestaan Margaritalle

      Hola! Flamenco on yksinkertainen, siisti ja hyvä hotelli. Henkilökunta on erittäin ystävällistä. Menisin Flamencoon uudestaankin, mutta ei ole enää Finnmatkojen valikoimissa kesälle ja ensi talvelle. Muistakaa kertoa hotellin iltaohjelmien vetäjille, että olette suomalaisia, toivottavasti tulette saamaan oikein hyvää palvelua! ps. uusi matka jo varattuna! Jos vatsatauti iskee, saatte noin tunnissa lääkärin hotellille, joka iskee piikin takamukseen, antaa hyvät lääkkeet, eikä loma mene sen vuoksi pilalle.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Ja taas ammuttu kokkolassa

      Kokkolaisilta pitäisi kerätä pois kaikki ampumaset, keittiöveitset ja kaikki mikä vähänkään paukku ja on terävä.
      Kokkola
      80
      6572
    2. Mitä siellä ABC on tapahtunut

      Tavallista isompi operaatio näkyy olevan kyseessä.
      Alajärvi
      148
      6117
    3. Helena Koivu on äiti

      Mitä hyötyä on Mikko Koivulla kohdella LASTENSA äitiä huonosti . Vie lapset tutuista ympyröistä pois . Lasten kodista.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      501
      3936
    4. Ovatko naiset lopettaneet sen vähäisenkin vaivannäön Tinderissa?

      Meinaan vaan profiileja selatessa nykyään valtaosalla ei ole minkäänlaista kirjoitettua tekstiä siellä. Juuri ja juuri s
      Nettideittailu
      123
      2391
    5. Kuvaile elämäsi naista

      Millainen hän on? Mikä tekee hänestä sinulle erityisen?
      Ikävä
      42
      1549
    6. Suomi vietiin Natoon väärin perustein. Viides artikla on hölynpölyä. Yksin jäämme.

      Kuka vielä uskoo, että viides artikla takaa Suomelle avun, jos Suomeen hyökätään. Liikuttavasti täällä on uskottu ja ved
      Maailman menoa
      422
      1466
    7. Et ilmeisesti aio enää ikinä olla tekemisissä

      Että näinkö se menee
      Ikävä
      74
      1275
    8. Sydämeni on sinun luona

      Koko ajan. Oli ympärilläni ketä oli niin sinä olet vain ajatuksissa ja tunteissa. En halua muiden kosketusta kuin sinun
      Ikävä
      47
      1094
    9. Jatkuva stressitila

      On sinun vuoksesi kun en tiedä missä mennään mutta tunteeni tiedän ainoastaan
      Ikävä
      61
      1086
    10. Klaukkalan onnettomuus 4.4

      Klaukkalassa oli tänään se kolmen nuoren naisen onnettomuus, onko kellään mitään tietoa mitä kävi tai ketä onnettomuudes
      Nurmijärvi
      28
      1036
    Aihe