Hei kertokaa, jos ootte oikeesti kokellit sitä että toisen kundin kulli on pepussa ja toisen pillussa.
Poikaystävä haluaisi kokeilla, mutta mä en oikein tiedä. Otettais poikaystävän hyvä frendi kolmanneksi. Kiihottais kyllä ja oon pornoleffoissa nähnyt että sitä tehdään, mutta onko joku tehnyt sen oikeesti?
Onko kukaan tyttö/nainen kokeillut DP:tä
24
21568
Vastaukset
- mukavaaollaan kokeiltu.mieheni kanssa meillä oli kerran vanhempi mies kaverina.vieras mies oli allani ja omamies samaan aikaan pepussani.kyllä oli kiva kokemus.siitten tauko ja vieras mies antoi kunnon kyydit minulle. 
- Tupla ja kuittiMoi!Voin asiaa harrastaneena naisena sanoa, että homma toimii kunnolla, mikäli miehet osaavat hommansa sekä jokainen kolmen kimppa omaa mielellään kohtuullisen notkeuden..Monesti ensikertalaismiehet eivät löydä oikeaa asentoa, jossa molemmille löytyisi riittävä "työskentelytila" rittävän nopeasti, vaan tunnelma ja erektiotkin alkavat hiipua..Mutta kun homma toimii ja rytmi löytyy (omasta mielestä "pumppaava" rytmi on paras, jossa toinen miehistä vetää ulospäin toisen työntyessä sisään), niin tuplapano on parasta mitä olen tähän ikään mennessä kokeillut. Missä asennossa kysymykseen sanoisin, että riippuu hyvin paljon peppuseksikokemuksestasi, mitä asentoa kannattaa käyttää..Itse "kokeneempana" peppuseksin harrastajan pidän asennosta, jossa istun kasvot alla olevaan mieheen päin (joka hoitelee ykkösrappua) ja pyllistän peppuni takana olevalle miehelle, joka hoitelee peppuni. Tässä asennossa takana oleva mies pääsee varsin tehokkaasti työstämään peppua, joten ei ole ehkä paras asento kokemattomalle pepulle..Liukuvoiteita pitää olla reilusti, aina mieluummin vaikka liikaa kuin liian vähän-onhan se liukkarin litinän ääni jo kiihottavakin Ü - -Milla-Onko sinulla vakimiehet vai aina eri miehet? 
 Kuvauksesi kiihotti minua ja haluaisin kyllä myöskin kokeilla tuota juttua jos saisin vain poikaystäväni innostumaan siihen, että mukaan tulee toinen mies.
- AnneHKIOlen 33v nainen ja samanlaisia kokemuksia. Pumppaus on ihanaa, jos on taitavat miehet ja saa rytmistä kii...;) Ite tosin tykkään enemmän siitä että molemmat menee ulos ja sisään samaan tahtiin. Se se vastaa ihanaa on! 
- Tupla ja kuitti-Milla- kirjoitti:Onko sinulla vakimiehet vai aina eri miehet? 
 Kuvauksesi kiihotti minua ja haluaisin kyllä myöskin kokeilla tuota juttua jos saisin vain poikaystäväni innostumaan siihen, että mukaan tulee toinen mies.Useimmiten on vakimiehet, koska hyväksi havaittuja ei parane mennä vaihtamaan Ü Olen kokeillut kyllä myös muiden miesten kanssa. Miehillä on kuitenkin aika yksilölliset penikset, ja erilaiset penikset eri käyryyksineen, pituuksineen ja paksuuksineen tuovat hommaan aina jotain uutta Ü Erilaiset penikset välilihan molemmin puolin tuntuvat eri tavalla.. 
- Tupla ja kuittiAnneHKI kirjoitti:Olen 33v nainen ja samanlaisia kokemuksia. Pumppaus on ihanaa, jos on taitavat miehet ja saa rytmistä kii...;) Ite tosin tykkään enemmän siitä että molemmat menee ulos ja sisään samaan tahtiin. Se se vastaa ihanaa on! Joo, täytyy sanoa että tässä ihan mielikuvitus lähtee laukkaamaan kun rupeaa tarkemmin näitä juttuja ajattelemaan ;) Kyllähän se samaan tahtiin sisään ja ulos "pumppaaminen" tuntuu myös ihanalta..Taitavat miehet tunnistaa siitä, että osaavat vaihdella rytmejä.. 
- Teille kaikilleAnneHKI kirjoitti:Olen 33v nainen ja samanlaisia kokemuksia. Pumppaus on ihanaa, jos on taitavat miehet ja saa rytmistä kii...;) Ite tosin tykkään enemmän siitä että molemmat menee ulos ja sisään samaan tahtiin. Se se vastaa ihanaa on! Mitenkä te hoidatte tuon mukaan tulevan ulostepuolen. Joka kerta b-rapun jälkeen on saanut pestä ihan oikeata peetä pelöistä eikä se ole mukavaa. 
- Tupla ja kuittiTeille kaikille kirjoitti:Mitenkä te hoidatte tuon mukaan tulevan ulostepuolen. Joka kerta b-rapun jälkeen on saanut pestä ihan oikeata peetä pelöistä eikä se ole mukavaa. Kyllä mä oon saanu hoidettua homman ihan sillä, että ennen peppuseksiä pesen pepun huolellisesti. Siis sormien ja veden kanssa myös suolen sisältä. Sit kaikilla ei kait oo suolen seinämissä niin paljon "tavaraa" kertyny, koska ei mun pepusta ainakaan oo koskaan sitä mukana tullu..Ainakaan ei oo miehet valittanu ;) 
- AnonyymiTupla ja kuitti kirjoitti:Useimmiten on vakimiehet, koska hyväksi havaittuja ei parane mennä vaihtamaan Ü Olen kokeillut kyllä myös muiden miesten kanssa. Miehillä on kuitenkin aika yksilölliset penikset, ja erilaiset penikset eri käyryyksineen, pituuksineen ja paksuuksineen tuovat hommaan aina jotain uutta Ü Erilaiset penikset välilihan molemmin puolin tuntuvat eri tavalla.. eli pienempi pilluun ja iso peppuun? olen ollut nk apumies 24x viimeisen 2v aikana. 
- AnonyymiKiihottaisi todella kokea tuo... pöksyt märkänä kuvittelen miltä tuntuu kun yksi on sisällä ja toinen työntyy toiseen reikään. Täyttymys... 
- Asento on tosiaan myös ratkaiseva. Ei se välttämättä niin vain onnistu niin, kuin pornoelokuvissa. Mutta liukkaria paljon ja kun löytää sopivan asennon niin homma onnistuu kyllä. Ehkä vähän aikaa voi mennä sen hyvän asennon löytämiseen. 
 
- LitazOn kokemusta. Tuntuu kyllä tosi hyvältä, kunhan muistaa ja yrittää rentoutua. Muuten ei tahdo paikat antaa periksi, sen verran täysi fiilis tuossa hommassa tulee. Mut se kait siinä onkin just se juttu, kun tuntee olevansa täynnä ;) 
- Onnellinen nainenOn tuplat koettu useastikin, vieras edessä (alla) ja oma takana (peppuun). 
 Myös triplan olen kokenut eli kolmas mies oli suussa, huh, silloin sitä tunsi olevansa täynnä!
 Pienenä vinkkinä sanoisin ettei kannata ottaa kaverin kaveria mukaan vaan mieluimmin joku vieras. Vieraaseenkin voi luottaa kun se oma kumppani on samassa tilanteessa mukana. Liian tutusta kaverista tulee vain harmia, usko pois.- LitazHitsi, tuota en ole päässyt vielä kokeilemaan, että olisi suussakin vielä yksi patukka..Siinä tosiaankin varmaan tuntee olevansa täynnä Ü Tuohon kaverusten kanssa puuhasteluun olen samaa mieltä, että miesten ei olisi syytä olla mitään parhaita kaveruksia. Tuntuvat olevan aina jotenkin kateellisia tai mustasukkaisia toisilleen.. 
 
- henna 84Täysin uskomattoman ihana kokemus. Sattui lomamatkalla viime kesänä. Menin kahden mun miesfrendin kanssa uimaan nakuna ja jotenkin se juttu siitä lipesi. Ekaks ei kyllä meinannut mennä sisälle pepun puolelle ,mutta sitten kun viimeinkin onnistui ja rytmi löytyi,niin alkoi tuntua tosi hyvältä. Tosi kiihottavaa oli maata kahden pojan välissä kummankin kalut mun sisällä, tulin varmaan neljä kertaa ja olin pyörtyä viimeisellä kerralla. Suosittelen ehdottomasti! - TiNu...keskustelut ole työpaikkalukemista...! :D 
 Rupes haluttaan kokeilla tuota ja pian! :)
 Enää ei tarvi kuin etsiä kaksi pohjoisen karjua jotka tahtoisivat mut lävistää. :D
 
- Jussi_003tulemaan apuun. Ota yhteyttä: 
 [email protected]
- Olemme olleet siten, että kaksi kullia pillussa. Se on huikeaa. Etenkin jos ilman kumia ja molemmat laukeaa yhtäaikaa. - AnonyymiKaksi kullia pillussa tuntuu mahtavalta kuten myös toinen pillussa ja toinen pyllyssä. 
 Suosikkini on, kun ratsastan vieraalla selkä vierasta päin ensin vieras pillussa ja oma mies nuolee klitorista. Sitten vaihdan vieraan kakkoseen ja oma mies saa panna samalla vieraan avaamaa pillua. Mies laukeaa yleensä nopeasti, kun kyselen häneltä, että pitääkö hän millainen lutka hänen vaimonsa on, kun antaa vieraan nussia ensin kaikkiin reikiin ja hän on vasta toisena. Mieheni myös nuolee pilluni puhtaaksi omista ja vieraan spermasta sekä haluaa suudella minua, jos vieras on tullut suuhuni.
- AnonyymiAnonyymi kirjoitti:Kaksi kullia pillussa tuntuu mahtavalta kuten myös toinen pillussa ja toinen pyllyssä. 
 Suosikkini on, kun ratsastan vieraalla selkä vierasta päin ensin vieras pillussa ja oma mies nuolee klitorista. Sitten vaihdan vieraan kakkoseen ja oma mies saa panna samalla vieraan avaamaa pillua. Mies laukeaa yleensä nopeasti, kun kyselen häneltä, että pitääkö hän millainen lutka hänen vaimonsa on, kun antaa vieraan nussia ensin kaikkiin reikiin ja hän on vasta toisena. Mieheni myös nuolee pilluni puhtaaksi omista ja vieraan spermasta sekä haluaa suudella minua, jos vieras on tullut suuhuni.Olen samanlainen mies. Nautin suunnattomasti kun saan nuolla naitua pillua. Spermaiset kielarit on myös ihania! 
- AnonyymiAnonyymi kirjoitti:Kaksi kullia pillussa tuntuu mahtavalta kuten myös toinen pillussa ja toinen pyllyssä. 
 Suosikkini on, kun ratsastan vieraalla selkä vierasta päin ensin vieras pillussa ja oma mies nuolee klitorista. Sitten vaihdan vieraan kakkoseen ja oma mies saa panna samalla vieraan avaamaa pillua. Mies laukeaa yleensä nopeasti, kun kyselen häneltä, että pitääkö hän millainen lutka hänen vaimonsa on, kun antaa vieraan nussia ensin kaikkiin reikiin ja hän on vasta toisena. Mieheni myös nuolee pilluni puhtaaksi omista ja vieraan spermasta sekä haluaa suudella minua, jos vieras on tullut suuhuni.Saisiko teidän kanssa kirjoitella sähköposteja? Olen samanlainen kuin miehesi, rakastan nuolla pillua toisten jälkeen... 
- Anonyymi kirjoitti:- Kaksi kullia pillussa tuntuu mahtavalta kuten myös toinen pillussa ja toinen pyllyssä. 
 Suosikkini on, kun ratsastan vieraalla selkä vierasta päin ensin vieras pillussa ja oma mies nuolee klitorista. Sitten vaihdan vieraan kakkoseen ja oma mies saa panna samalla vieraan avaamaa pillua. Mies laukeaa yleensä nopeasti, kun kyselen häneltä, että pitääkö hän millainen lutka hänen vaimonsa on, kun antaa vieraan nussia ensin kaikkiin reikiin ja hän on vasta toisena. Mieheni myös nuolee pilluni puhtaaksi omista ja vieraan spermasta sekä haluaa suudella minua, jos vieras on tullut suuhuni.- Wau. Olet upea lady. Juuri sellaisesta itsekin pidän. Kiinnostaisiko useampi mies mukaan? 
- AnonyymiKoska me ollaan tavattu.Sinä voisit olla se säälittävä pikkukulli ei sulla ottanut edes eteen.Halusit pukeutua naisten alusvaatteisiin ja päälle olis pitänyt pissata se oli ok.Mut se kakka juttu oli jo liikaa ei kai sitä kukaan suuhun ota. 
 
- AnonyymiOlen kokeillut penistä pyllyyn ja pilluun. 
 Tykkäsin kyllä enempi kun kumpikin mies oli pillussa yhtä aikaa.
 Se oli hieno tunne ja haluan uudelleenkin sitä kokea.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- Sanna Marin teki sen, mihin muut eivät pystyneet - sote kerralla maaliinYli 15 vuotta Suomessa vatvottu sote-uudistus meni lopulta läpi Sanna Marinin hallituksen aikana. Edeltävät hallitukset424885
- Enää viisi yötä Sannan kirjaanIhan täpinöissään tässä odotellaan. Vaikea pysytellä aloillaan, kun koko ajan tekisi mieli jo kirjakauppaan rynnätä, mut183646
- Marinin hallitus hyväksyi soten (105-77) vuonna 2021vastaan äänesti Kok, persut, KD, Liike Nyt. Nyt on sitten käynyt niin kuin on käynyt. Pääkirjoitus: Sanna Marin jätti693443
- Lehtinen: "Oli demareidenkin onni, että valkoiset voittivat sodan 1918"Lasse Lehtisen mukaan vasemmalla on radiohiljaisuus hänen uutuuskirjastaan, "Läheltä piti. Kansakunnan hurjat hetket" L1012798
- SDP:n valtuutettu valehtelee koulutuksensaSDP:n helsinkiläinen kaupunginvaltuutettu Mahad Ahmed käyttää maisterin titteliä suoritettuaan 60 opintopisteen epäviral862670
- IL - 100 000 potentiaalista sotilasta pakeni Ukrainasta!"Ukrainasta nuorten miesten joukkopako Liki 100 000 asevelvollisuusikäistä miestä on poistunut Ukrainasta parin viime k302620
- Anteeksi TAamulla olit iloisena huomenta toivottamassa ja minä naama mutrussa sanoi huomenet takaisin. Tajusin vasta yläkerrassa161673
- En mä tahallani ole näin hankala.Mulla oli kuusi vuotta sitten vähän samanlainen tilanne ja se päättyi huonosti. Ilmeisesti kuvittelin kaiken silloin ta161536
- Harmittaako mies, että yhteys katkesi?Olisitko halunnut, että olisi säilynyt jonkinlainen yhteys vai oliko parempi polttaa sillat takana?2001407
- 1521311