Pitäisi päästä hoidattamaan hampaat kuntoon, mutta kunnallisella pelkkää tarkastusta joutuis odottamaan reilut pari kuukautta. Missä sais hyvää palvelua ja uskaltais mennä toisenkin kerran? Kertoja varmasti tulee useita, kun oon näin kauan jänistänyt :(
Suositelkaa...
hammaslääkäriä
4537
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Yksityisellä saat aina hyvää palvelua, koska siitä myös itse maksat.
ennen kärsin hammaslääkäri pelosta, mutta en enään. Hammaslääkäri Markku Salmi Maaherrankadulla ei kiduta ja kertoo koko operaation ajan mitä suussasi tehdään.
Siellä on useita hammaslääkäreitä ja pääsee nopeasti. Itselläni hyviä kokemuksia.
Juu Hammaslääkärikeskusta voi reilusti suositella. Monet tutut ovat käyneet siellä ja ovat kehuneet, itsekin olen poistattanut viisaudenhampaita siellä ja ei mitään valittamista. Ajat saa varsin nopeasti, ja ainakin minun kohdalle osuneen lääkärin käsissä ei ole tarvinnut sillai jännätä kuin muualla. Eikä ne hinnatkaan niin kauhean kovia ole yksityisellä puolella, tai suhteellistahan kaikki on, mutta kuitenkin.