RAKAS

oma kulta, ihana mussukkani, tunteen paloni, komee armaani....kaikki sanoja jotka haluaisin SINULLE juuri sanoa, mies.Jos luet tään, silloin olen ne sanonutkin ;)..hymyillään kun tavataan, jookos?
2741
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

meni senat sakasin.en mä jaksa.

Äänestä
  • älä viitsi, olikos liian lellyä ;)..ei kai, pitää välillä olla, just sulle, että saan sinut sulamaan, sen jääkuoren meinaan..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


honey sugerisi kirjoitti:

oma kulta, ihana mussukkani, tunteen paloni, komee armaani....kaikki sanoja jotka haluaisin SINULLE juuri sanoa, mies.Jos luet tään, silloin olen ne sanonutkin ;)..hymyillään kun tavataan, jookos?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu