Kurkistan tätä palstaa

ikäryhmä tosin on 100-
mutta haitanneeko tuo
11839
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

ja tervetuloa mukaan.

Aivot narikkaan ja rentoutumaan tai sitten mukaan vain vakaviin keskusteluihin. Välistä meno villiä. Tänään luvassa hauskaa jossakin välissä, kunhan Verstas aukeaa.

t. Sähköasentajamme ;D

Äänestä
  • ILMAPIIRI KERRASSAAN UPEA.
    TÄÄLLÄ KIHTIVAARAN PÄIVÄKODISSA ASUSTELEN
    YKEENSÄ ISTUN KEINUTUOLISSA JA JOSKUS VÄHÄN KENUTTELENKIN.
    KIITOS KAIKILLE YHTEISESTI TÄSTÄ SE ALKAA.

    Äänestä

Mitäs siellä kurkit - tule mukaan vaan... täällä ei olla niin tarkkoja tuon iän kanssa, voin kertoa Sinulle, että minäkin olen vasta 25 ;D

Äänestä

Voinks määkin tuoda mun potkulaudan huoltoon sinne verstaalle? Mitä täyshuolto maksaa?

Äänestä

ei haittaa vaikka ikää ois 110,mieli vaan virkeänä mukaan.
Korjaamon tuunaajana mä voin sitten auttaa jos tarttee jotain ulkokuoriehostusta ,mulla kun on noita sälää ja rompetta yllinkyllin tuolla....

Äänestä

Kakka!

Äänestä
  • kiltistikö sait sen sitten sinne pottaan tehtyä...viedään heti pois ettei kaikille haise...

    Äänestä

going strong *hymyilee*

Ääniä haudan takaa ja Tales from the crypt..onhan tämä kuitenkin jo 40 *naureskelee*

Äänestä
  • rollaattorissa vaihteet kunnolla.Mitähän niille voisi tehdä?

    Äänestä

  • ei toimi kirjoitti:

    rollaattorissa vaihteet kunnolla.Mitähän niille voisi tehdä?

    kääntymistä menopelikorjaamon puoleen.

    Kannattaa varata aika puhelinvaihteestamme..soittaa ei kannata, vaan mennä paikalle henkilökohtaisesti.

    Avajaisviikolla on tarjouksena rollaattoreihin jarrujen korjaus.

    Mikäli rollattorinne on vm. 80 tai sitä nuorempi on ehkä kannattavampaa antaa se meille varaosiksi ja ostaa tilalle lähes käyttämätön potkukelkka, joita meillä sopivasti tarjouksessa.

    *hymyilee vakuuttavasti*

    Äänestä

Kurkistelen ja olen intoillut jopa vastailemaan sinne ja tänne. ÄÄh , nyt pitäisi tehdä jotain muuta,koska tänne juuttuu muuten. Palaillaan asioihin :D

ps. Ikäryhmäsi tuskin ihan 100 , mutta vaikka olisi esim. 99 niin mitäs siitä ;))

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Ruukin-Rambo kirjoitti:

ikäryhmä tosin on 100-
mutta haitanneeko tuo

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu