Onko muilla samanlaisia kokemuksia... siis omistan hyvin hyvin pienet ´rinnat ja häpeilen niitä suuresti. Poikaystäväni yrittää kehua niitä ja hyväileekin usein, mutta minä en pääse yli kauhean häpeän. Tämän takia seksielämämme kärsii sillä haluan aina pitää valot kiinni tai edes rintaliivejä päällä. Tiedättekö kun haluaisin tehdä asialle jotain, mutta tuntuu liian vaikealta. Onko muilla neuvoja tai omia kokemuksia, kuinka päästä niskan päälle?
pient tissit- kirous?
Laila
111505
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Sinun tulisi olla iloinen, kun poikaystäväsi ihailee ja hellii hyvin hyvin pieniä rintojasi. Älä toki piilottele ihania tisujasi, vaan anna poikaystäväsi nähdä ne. Minäkin toivon joskus löytäväni unelmanaiseni - hyvin pienirintaisen.
mutta ongelma edelleen olemassa, eli ei siis ainoastaan mikään teinityttöjen riesa...
Mun suurin unelma on löytää / saada pienirintainen
tyttöystävä, nykyisellä on c.....Olen aina himoinnut ja unelmoinut pienirintaisista naisista.
Toivottavasti joskus löydän hänet.....
Jos kiinnostaa ja olet tämän kriteerin omaava,niin
lähetä postia : [email protected]
miksi vastauksissa lukee 2, mutta yhtään ei näy?
ovat todella kauniit! älä häpee niitä,mä nautin pienistä rinnoista ihan oikeesti enemmän ko isoista!!
Älä huoli vaan nauti siitä mitä sinulla on. Itse nautin nimenomaan pienistä rinnoista. Isot etovat
Ole ylpeä siitä mitä sulla on.
Äläkä yritä peitellä rintojasi. Peittelyllä viestit vaan epävarmuuden. Et seksuaalisuuttasi.
Minua ainakin kiihottaa ihan yhtäpaljon pienet kuin isotkin rinnat.
Ole ylpeä siitä mitä sulla on.
Äläkä yritä peitellä rintojasi. Peittelyllä viestit vaan epävarmuuden. Et seksuaalisuuttasi.
Minua ainakin kiihottaa ihan yhtäpaljon pienet kuin isotkin rinnat.
Olet aivan oikeassa sanoessasi, etteivät aivan pikkuruiset tisut ole seksikkäitä, mutta ovat ne ainakin luomutisulit - eli älä nyt ainakaan kovin helpolla mene myrkyttämään itseäsi silikonilla!
Sinulla on käynyt hyvä tuuri, jos olet löytänyt miehen joka on ihastunut pikkuruisiin tisuihin, pidä kiinni hänestä. Mikäli ajattelet asiaa koko ajan ja vaivaat mieltäsi sillä että tisusi eivät ole kunnollisen kokoiset, kiusaat vain itseäsi ja elämäsi kärsii. Anna asian olla ja nauti siitä mitä sinulla on, ei kukaan meistä ole täydellinen!!!
Mua ei kiihota naisessa mikään muu niin paljon,
kuin pienet rinnat,niin ,että a-kuppi on ehdotto-
masti parasta mitä mies voi saada !!!!!!
Jos löytyy joku pienirintainen,joka haluais mai-
lata mun kanssa,niin pane postia tulemaan...
[email protected]
Vaimollani, joka on muutenkin sirorakenteinen, on aina ollut aika pienet rinnat, mutta ne kuuluvat mielestäni ehdottomasti hänen kokonaisuuteensa enkä haluaisi hänelle isoja rintoja.
Meitä miehiä on kuitenkin monenlaisia ja jotkut miehet varmasti pitävät isorintaisista naisista, mutta tyttömäisyys naisessa tekee hänet ainakin minun silmissäni vieläkin kiihoittavamman!