Elikkäs ostin koneen jossa on nortoni asennettuna ja päivät käy vähiin... elikkäs siel on se day's remaining kohta... mitäs sit pitää tehä kun ne päivät loppuu?? Päivittää jotenki varmaa pitäs(kö)?? jos niin miten ja maksaako se??
Nortonin vanheneminen....??
shiteater
6714
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
eikä ihan halpaa lystiä uusiminen olekaan
http://www.symantecstore.com/dr/v2/ec_MAIN.Entry25?page=FIUpgradeRenewal&client=Symantec&SID=49468&cid=207372
Voi tietysti yrittää ostaa suoraan sieltä ameriikan online-kaupasta latausversioina, voi olla vähän halvempaa, tämän linkin pitäisi toimia (näihin hintoihin, jotka näkyvillä, tulee todennäköisesti 22 % ALV lisäksi)
http://shop.symantecstore.com/store/symnahho/en_US/DisplayUpgradePage/ThemeID.106300/pgm.5307100
Tai voi siirtyä johonkiin ilmaisiin tuotteisiin, kuten esim. Antivir ja siihen joku palomuuri jos sitä ei ole
http://www.symantecstore.com/dr/sat1/ec_MAIN.Entry25?page=FIUpgradeRenewal&client=Symantec&SID=49468&cid=207410
Nod32 on tuhat kertaa parempi kuin Norton
Mitään Nodeja ei kannata asennella.On parempia ilmaisia ohjelmia kuin Nod.
Anti Vir löysi esmes enemmän trojaneja kuin esim. Nod. Anti Vir on jopa parempi kuin monet maksulliset. Minulta lähti heti Avast! pois, kun järkytyin, että se oli testin häntäpäässä.
täähän on mahtava ohjelma=) yllätyin poistin nortonin ja asensin kyseisen ohjelman ja heti löyty troijalainen ja muuta paskaa... Tätä suosittelen muillenkkin... KIITOS VNKISTÄ!!