Skodan xenonit

Skoda ei osaa tehdä edes xenoneita, jotka eivät häiritsisi muita autoilijoita. Kuka sais ne kuntoon, poliisi, katsastaja vai kuka???????????
52009
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Mekkaloivat yötäpäivää!
Ei ees nukutuksi saa!

Äänestä

Veikkaan, että kampi...ei sittenkään, kyllä se on poliisi.

Eeeiii! Nythän mä menin vipuun!
Tietty se on KUKA! Kyllä määki oon, ku en heti huomannu...

Äänestä

Taas kertaan sulle, että säätöjuttu, joka piti tehdä jo luovutushuollossa. Nykyautojen valoumpioiden parhaimmistoa, made by Valeo.
Etpähän ole huomannutkaan Ocun oikein säädettyjä xenoneita, ja taas muistui asia mieleesi UVW:stä ...

Skoda muuten voitti Bemarin, Audin ja Volvon. Sekös ärsyttää?

Äänestä

Skoda ei valmista itse xsenoneita. Samat xsenonit ja mekanismit löytyvät monesta muustakin autosta kuin Skodasta, ainoastaan umpiot poikkeavat. Ja umppiotkin eri automerkeille ja malleille tulee aivan samoilta alihankkijoilta.

Kateus sinua häikäsee, myönnä pois.

Äänestä
  • Tässäkin tapauksessa huono laatu on siirretty muiden autoilijoiden riesaksi. Lisäksi ne häikäisevät myös kateellisia. En kyllä tiedä ketään, joka voisi olla skodasta kateellinen, et varmaan usko siihen itsekkään. Se on vain wannabee vw miesten oma uskomus.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


puse kirjoitti:

Skoda ei osaa tehdä edes xenoneita, jotka eivät häiritsisi muita autoilijoita. Kuka sais ne kuntoon, poliisi, katsastaja vai kuka???????????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu