Matkakohde :)

2118
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Kun maksat matkani, ostat autoja muutaman duunaat ne kuntoon ja vielä myytkin puolestani niin menen mekkaan matkalle "HALAL" rahoillani :D:D:D:D:D

Ai niin ja sitten katsot ettei varpailleni tallo kukaan pitkäpartainen mekan ruuhkassa.

Se on muuten djinni.Ei tsinni eikä tzinni eikä finni!

Äänestä
  • Voit valita kirjoitusasuksi myös
    -dhimmi

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tzinni kirjoitti:

http://rds.yahoo.com/_ylt=A0geuuV8.qdFmXYB9B9XNyoA;_ylu=X3oDMTBqOWQ3NXJkBGNvbG8DZQRzZWMDc2MEdnRpZAM-/SIG=14ui9ssom/EXP=1168722940/**http://us.rd.yahoo.com/search/iy/c125_f205/mecca/travel_destinations_guide/SIG=11gnvqat7/*http://travel.yahoo.com/p-travelguide-488143

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu