miten teistä härkä (M) ja jousimies (N) sopisivat yhteen? tunnen yhden härkä miehen ja olen ihastunut häneen mutta hän ei taida pitää minusta. Miten voisin saada hänet pitämään minusta???
Kuinka iskeä härkä mies?
3
1536
Vastaukset
- vanhojen piikojen merkki
tyypillisesti, joten sinun kannattaisi tehdä aloite. Etene kuitenkin varovaisesti ja hitaasti.
Saattaisipa tie sydämeen käydä vatsan kauttakin ja tarkoitan nyt ihan ruokaa..
Eikä heti pidä antautua.. hiljaa hyvä tulee. - HakukoneM
Vaikea vastata härkämiehenä kun en koskan ole yhtään jousimiestä paremmin tuntenut. Johtuneeko siitä että merkit hylkivät toisiaan. Silloin olet vaikeuksissa.
Mutta: Härkämies on hidas antamaan luottamuksensa, nopea flirttailussaan, ja äänetön peräytyessään. Tähän saat valmistautua.
Mutta silti. Härkämies ei siedä hetkenkään epäilystä rakkaudestaan, ei mustasukkaisuutta, eikä mitään mikä panee hänen tunteensa arvostelun alaiseksi. Härkämies uskoo aina elävänsä täysillä tunteilla, ja soittaa sen myös, jollei sitä estetä. No, se onkin jo toinen juttu - Jouskarinainen
Juttu tuntuu aika haasteelliselta,ja tunnepuoli yksipuoliselta.Mutta ollaan silti iha hyviä ystäviä.Mutta monta härkä-naista on hyvinä ystävinä.
Kaipa härkää ja jousimiestä ei oo luotu yhteen!-Osittain ovat todella erilaisia,mutta silti härkä osaa olla nii puoleensavetävä ^^
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1522075
Stubb kävi pelaamassa golfia Trumpin kanssa Floridassa
Presidentit tapasivat aamiaisella, pelasivat kierroksen golfia ja lounastivat yhdessä. Vierailu oli luonteeltaan epävir3301274Mies, miksi et vaikuta halukkaalta?
Ihmeellistä käytöstä mieheltä. Toki et ole mikään teinipoika enää.911166- 1491055
- 35928
- 67919
Minkä kultakimpaleen
Menetän jos en saa häntä. Joku muu saisi nauttia siitä hellyydestä, huumorista ja intohimosta. Ehkä hän ymmärtää nyt mik31859Ikävä on häntä
Josta on tullut niin tärkeä ja rakas. Olisinko onnellinen hänen kanssaan. Ne rakastavat silmät jotka mua katsoo aina jos59797Joustoasuminen , kyykyttämistä vai ihan vaan mielenvikaisuutta?
https://yle.fi/a/74-20149669 Kun asumistukia leikataan joittenkin sääntöjen mukaan,olis pakko muuttaa halvempaan. Mutta23796Onko kaivattusi
Työelämässä vai ei? Jo on niin mitä ajattelet hänen ammatistaan? Jos ei ole niin haittaako se sinua?46759