Kuntoranta?

Minkälainen paikka tuo teidän kuntoranta on?
91531
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

me olimme siellä perheen kanssa viime kesänä, oli tosi paljon perhematkaajia. Tosi rauhallinen sijainti ja hyvä palvelu.

Äänestä

kuntorannassa on hyvä palvelu, hyvä ruoka ja paljon tekemistä (mm. neljä vesijumpppaa ma-la) :) ja rauhallisella paikalla, kauniit maisemat ympärillä.

suosittelen.

Äänestä

kesäksi?

Äänestä

Jos olet tulossa häämatkalle niin enpä suosittele Kuntorantaa. Siellä on lähinnä vain vanhuksia vaikka paikkana se onkin ihan kiva. Mutta ei ehdottomasti häämatkan kohde...

Äänestä
  • kiitos palautteesta hyvät ystävät.Meille se varmaan sopii kun suutarin näppi sinne s..an pee...emme ole enää mikään teini-pari,vaan haemme kivaa yhdessä oloa uintia,jumppaa,hyvääruokaa ja sitä kiinalais hoitoja.ter.:Minä ja tuleva vaimoni.

    Äänestä

  • kiitos vastauksista. kirjoitti:

    kiitos palautteesta hyvät ystävät.Meille se varmaan sopii kun suutarin näppi sinne s..an pee...emme ole enää mikään teini-pari,vaan haemme kivaa yhdessä oloa uintia,jumppaa,hyvääruokaa ja sitä kiinalais hoitoja.ter.:Minä ja tuleva vaimoni.

    Ne kiinalaiset hoidot on muuten mahdottaman hyviä. Jalkahoidon jälkeen tuntuu kuin leijuisi 7 taivaassa! Että jos ei muu Kuntorannassa kiinnosta niin ainakin ne kiinalaiset hoidot on kokeilun arvoisia :)

    Äänestä

  • uusi kokemus! kirjoitti:

    Ne kiinalaiset hoidot on muuten mahdottaman hyviä. Jalkahoidon jälkeen tuntuu kuin leijuisi 7 taivaassa! Että jos ei muu Kuntorannassa kiinnosta niin ainakin ne kiinalaiset hoidot on kokeilun arvoisia :)

    Samaa mieltä hoidosta! Maksoihan tuo, muistaakseni 42 euroa mutta kyllä oli ihana olo. Normaalista kauneushoitolan jalkahoidosta se poikkesi kuin timantti ja zirkonia! Paitsi, että jalat tuntuivat kevyiltä, niin myös kantapäät pysyivät tosi pitkään pehmeinä vaikka minkäänlaista mekaanista välinettä niiden raaputtamiseen ei käytetä.

    suosittelen.

    Äänestä

hiuslakka ,lapio

Äänestä

v tissari

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Häämatka! kirjoitti:

Minkälainen paikka tuo teidän kuntoranta on?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu