kahvi

mulla vajaatoimintaa ja thyroxin lääkitys. Kahvi ei tunnu sopivan ollenkaan. miten teillä muilla?
2472
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sopiko se sitten aikaisemmin? Mitä oireita siitä sulle tulee? Itseäni närästää kovin... Tummapaahtoiseen siirtyminen auttoi kyllä paljon.

Äänestä

mulla taas kahvi oikeastaan "auttaa" heikkoon oloon.. juon kahvia enemmän kun ennen vajislääkityksen aloitusta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vajis kirjoitti:

mulla vajaatoimintaa ja thyroxin lääkitys. Kahvi ei tunnu sopivan ollenkaan. miten teillä muilla?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu