4D-ultra Oulussa

Hei!

Kuulin, että Oulussa olisi vasta aloittanut joku tekemään 4D-ultrauksia... Eli olisiko jollakin ihanalla ihmisellä tarkempaa tietoa hinnasta, paikasta, yhteystietoja, nettiosoitetta jne?? :) Olisin tosi kiitollinen :)
4316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat
  • Miljoonat kiitokset!!! :)

    Melko hintava kylläkin, jos niin kallis on... :(

    Äänestä

Suomen Terveystalo, puh. 020 745 4996 tekee näitä ultria Oulussa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lumipallo__ kirjoitti:

Hei!

Kuulin, että Oulussa olisi vasta aloittanut joku tekemään 4D-ultrauksia... Eli olisiko jollakin ihanalla ihmisellä tarkempaa tietoa hinnasta, paikasta, yhteystietoja, nettiosoitetta jne?? :) Olisin tosi kiitollinen :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu