Ikäryhmät 50 , 60 ja 70 Chattihuoneille ja keskustelupalstalaisille.
Laivaristeily Helsinki - Tukholma - Helsinki.
Lähtöpäivä 07.02.2007 Helsingistä Viking Linen terminaalista kello 17.30.
Paluu 09.02.2007 kello 10.00.
Matkan hinta 50 € / henkilö. 2 hengen B-hytissä.
Hintaan sisältyy hyttipaikka, illallinen laivan buffetissa menomatkalla, sekä buffet aamiainen meno ja paluumatkalla.
Ilmoittaudu matkaan mahdollisimman nopeasti, sillä paikkoja on varattu rajoitetusti ja hyödynnämme järjestäjien hallussa olevia vapaalippuja ja matkalahjakortteja jolloin matkan hinta on todella edullinen.
Laiva seisoo Tukholmassa satamassa koko päivän, ja voit tutustua kaupunkiin tai oleskella laivassa.
Lisätietoja 60 huoneessa nimimerkiltä Tuoksuvattu ja Stiina 04 tai jättämällä viestisi ja sähköposti osoitteesi osoitteeseen...
[email protected]
johon laatikkoon ilmoittaudutaan liittämällä mukaan; oma nimi, asuinkunta ja syntymävuosi.
Maksulomakkeen saat sähköpostiisi ja maksu on suoritettava pankkitilille, tai käteisenä viimeistään maihinnousukorttia vastaan.
Tervetuloa muukaan.
toivottelee; Matkan vastaava, alias Kipa.
Risteily Helsinki - Tukholma - Helsinki
7
3147
Vastaukset
Tule mukaan!
Mikäli haluat yhden hengen hytin, maksaa se 10 € enemmän.
... ja hytit tilattava erikseen, mutta ota yhteyttä....
postiin [email protected]- tinnun
vaikuttaakin ihan kohtuulliselta kyseinen miitti,
viimekertaisesta kyselinkin aikas paljon, mutta tosi hienoa, että siittä saavutetut edut jaetaankin nyt miittiläisten hyväksi..
Mahtavaa, näin pitääkin olla. - 2008
kesäkuuta.Onkohan kellään tietoa järjestetäänkö
tällekesälle miittiä jossakin ? Jos järjestetään
niin olis kiva saada tieto kulkemaan.
Mielenkiintoa olis varmaan muillakin kun allekirjoittaneella.
- hämmästynyt!!
Miksi on miitti nicin profiili on poistettu, siinähän ei ole mainostettu mitään, vain kerrottu tulevasta tapaamisesta?
- minäkin ?
sitä.Olen koittanut etsiä mutta en ole löytänyt.
- minäkin sitä?
Olen koittanut etsiä mutta en ole löytänyt.
Kai se sitte on poistettu. - Miitti on
minäkin sitä? kirjoitti:
Olen koittanut etsiä mutta en ole löytänyt.
Kai se sitte on poistettu.Kangasniemellä 2.8.2008
Likkaa miitit ja katso.
Tule mukaan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Perintovero 100 prosenttiin, työeläkkeet ja maataloustuet pois
Noilla eväillä lähden tasapainottamaan valtiontaloutta ja korjaamaan työntekijöiden palkkakuoppaa nostamatta työnantajie953443Riikka runnoo: polttoöljyn hinta nousi maaliskuussa 40 prosenttia
Onko irvistelijällä sakset hävinneet, vai miksei osaa leikata polttoaineiden hintaa kansalaisten kukkarolle sopivalle ta33337Päivän Riikka: polttoöljyn hinta räjähti
Näyttää tuo putinismi ilmenevän persuissa myös Suomen yrittäjien kampittamisena. Polttoöljy on se katalyytti, joka pitää502353Mökkejä ostellaan nyt ihan hulluna!
Tyypilliset lainamäärät on yli 500 000€ mökkejä ostellessa eli erityisesti tuollaiset miljoonamökit on nyt suomalaisten762301Demariskandaali! Eveliina Heinäluoma (sdp) kahmii kaikki Hitas asunnot itselleen!
Heinäluoma on ostanut useita yhteiskunnan tukemia, hintasäännösteltyjä asuntoja itselleen! Ei ihme, että Hitas on ollut862266Helsingin yllä valopalloja
https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/1508be00-28c9-4156-83dc-0be5e7aa3066 "Helsingin taivaalla lensi lauantaina puolen yön1392088Ranskan vasemmistojohtaja tunnustaa, että väestö on vaihtumassa
ja se on vaan hyvä asia hänen mielestään. Kyseessä siis Ranskan vasemmistojohtaja Jean-Luc Mélenchon jonka puheet järkyt301847HÄLYYTYS!!
Ukraina se hyökkää jo Suomen maaperälle. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/645b83ce-e074-4f00-8b99-245d01b38a364101844Kovasti on hävittäjiä ilmassa. Nytkö se alkoi?
Onko nyt sota ?? `Vai harjoituksiako vain? Hävittäjät pörrää kovasti.1161772Demarien sanoin kuvaamaton ahneus - Eveliina Heinäluoma vain yksi esimerkki
Mutta näin se on demari-eliitissä aina ollut, käytännössä siis nämä eliittiin kuuluvat ovat puhtaasti porvareita - Marin401605