Kohta vankilaan

naaralle millaset pamput entäs siviiliresepti mulla diabam10mg ei tule toimeen ilman lisäksi rivatril ja tramal atarax ei toimi miten soitot koska saa perhetapaamiset mikä se muuten on millon eka kusikoe
2592
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos vastaan kerran niin lopetat tuon spämmäämisen? Jooko?

Sun on pakko tulla kuule toimeen ilman diapamia. Jos se ei onnistu niin sitten menet kivitaloon. Siinä ei enempiä kysellä!

Kusikoe on kuten mikä tahansa virtsanäyte. Kai sinä nyt sellaisen olet joskus maailmassa lääkärillekin antanut?

Kokeita on milloin sattuu, säännöllisen epäsäännöllisesti.

Äänestä
  • saunassa..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihankohta kirjoitti:

naaralle millaset pamput entäs siviiliresepti mulla diabam10mg ei tule toimeen ilman lisäksi rivatril ja tramal atarax ei toimi miten soitot koska saa perhetapaamiset mikä se muuten on millon eka kusikoe

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu