Minun osaltani keskustelut tällä palstalla riittää.
Lopuksi sanon:Pitkät on sensuurin lonkerot Kotkassa.
Lopuksi sanon:Pitkät on sensuurin lonkerot Kotkassa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Kenellä tai keillä Kotkan päättäjistä on näin suuri valta operaattorin, että he pystyvät estämään Kervisen kirjoittelun tälle palstalle.
Entisessä NL:ssä ja vielä nyky Venäjälläkin näin voi tapahtua,mutta Suomessa, jossa perustuslain mukaan sananvapaus on koskematon.
Vai onko häneltä viety kansalaisoikeudetkin?
JA Minulla
Voithan poistella mitä poistelet nyt on kuitenkin niin että täällä Kouvolassakin tiedetään mikä on homman nimi.
Jotka ovat täällä aikaisemmin vaahdonneet demarien oikeamielisyydestä ja kansan parhaaksi toimimisestä.
Onko vaikea selittää,kun on kysymys perustuslain mukaisesta sananvapaudesta,jonka Kotkan demarieliitti on estänyt.
Luulisi tällaisen asian ylittävän jo Kysan ja Ankkurin uutiskynnyksen,mutta siellä ollaan hiljaa kuin kusi sukassa,kun on käsketty.