Sellainen tuli mieleen, että ne jotka ovat käyneet 4d ultrassa niin onko esim.femedassa työskentelevän Brunon (sukunimeä en muista)arvio pienokaisen sukupuolesta pitänyt paikkaansa?Itse olen rv 36 0 ja kävin kyseisen herran vastaanotolla rv25ja silloin Bruno sanoi että 100%poika olisi tulossa, mutta nyt on jotenkin kauhulla ajatellut, että jos se ei kuitenkaan ole poika...hehee...taitaa vaan jännittää kun ollaan jo loppumetreillä=)
4d ultra
-ninna-
2339
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
kanssa tällä Bruno Cacciatorella rv 22 sanoi silloin, että varmasti on tyttö tulossa ja tuossahan se tyttö on nyt kuukauden päivät tuhissut!
Brunolla ja sanoi vauvan olevan poika.Nyt poika on kuusi viikkoa vanha.En oo sen vielä kertaakaan kuullu erehtyvän sukupuolesta,joten kyllä sullekkin poika on tulossa.