E61 mp3soitin ongelma.

Olisikohan kellään neuvoja, kun ostin puhelin tänään ja kun yritän laittaa musiikkia (johdot ja kaikki on kiinni puhelimessa koneessa) niin ei siihen aukea mitään kansiota minne musiikit laitettaisiin? Mistähän tämän kansion löytäisi? Kiitos auttajille. =)
2747
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Tee puhelimen muistikortille MP3-kansio, jos ei jo ole. Mutta helpommalla pääset jos koneessasi on muistikortin lukija. Ja jos ei ole, niin sellainen ei maksa kuin jotain n. 10-20€.
Datakaapelillakin sen saa, mutta helpompi suoraan muistikortille.

Äänestä

paketin mukanahan tuli cd josta pitää asentaa ajurit konelle. sen jälkeen laitat vain kaapelin kiinnni koneeseeen ja puhelimeen ja puhelimen näyttöön tulee valikko josta valitset kohdan jossa lukee "massatallennus" valitse se ja kopio musiikki mp3 kansioon

Äänestä

Kommentoi aloitusta


ebeawe kirjoitti:

Olisikohan kellään neuvoja, kun ostin puhelin tänään ja kun yritän laittaa musiikkia (johdot ja kaikki on kiinni puhelimessa koneessa) niin ei siihen aukea mitään kansiota minne musiikit laitettaisiin? Mistähän tämän kansion löytäisi? Kiitos auttajille. =)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu