Kervinen

Ei ole pakko lukea jos ei kiinnosta.
2250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

nämä kotkalaiset, jotka eivät hahmota omaa asemaansa, vaan ryhtyvät tällaisen palstan poliisiksi. Tällä palstalla vallankäyttö on ilmeisesti heille ainutlaatuinen kokemus ylipäänsä käyttää valtaa.
Kervisen juttuja ei ole todellakaan pakko lukea ja jos niissä jutuissa on jotain laitonta tai väärää, niin se on punnitutettava oikeuslaitoksessa. Itse äänestän nyt jaloillani, eli en avaa enää Kotkan sivuja!

Äänestä
  • voi seurata kommentoimattakin...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kotkan kuuluisin kirjoitti:

Ei ole pakko lukea jos ei kiinnosta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu