Kuvaterveisiä Ukrainasta.
Hahol.
6604
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Jotenkin tuo viimeinen kuva oli väärässä seurassa. Vaikka ei siinäkään kovin sivistyneeltä päihteen nauttimiselta vaikuttanut.
Terveisiä Suomesta:
http://www2.uiah.fi/~rritvos/nmm/kuvat/matti_ja_mervi[1].jpg
meininkiä,ei enään ihmisarvoista elämää.Sääliksi käy ihmisraunioita
No näin on, mutta terveimmän näköistä meininkiä siltikin näissä kuvissa oli -ei ollenkaan yllättäen- bongin imutuskuvassa.
hienoa että laitoit tän mukaan, yök. voit arvata että ton jälkeen en todellakaan koske huumeisiin, ei ole käynyt mielessäkään, eikä ole pyrkimyksenä, mutta noi kuvat säilyy muistissa pitkää. hyi kauheeta, on elämä raakaa...... kiitokset tästä. hyvää jatkoa, toivottavasti monet näkee nää kuvat, tää oli niin realistista.
Tuolla ylhäällä olevista kuvista kai(?) näkee realistissesti, mihin kovien huumeiden piikittäminen johtaa. Hyi helvetti.
On surullista, että meillä ei ole coffeeshoppeja, missä aikuiset voisivat sivistyneesti sihautella ganjaa. Kieltolaki kun on portti, joka voi johtaa kannabiksesta koviin huumeisiin. Seuraavia kuvia kun katsoo, niin ymmärtää kuinka kaukana sivistynyt kannabiksen polttelu on tuolla ylläolevissa kuvissa kuvatusta rappiohuumeilusta. Eikä tuo Matin kuvakaan kovin hyvää kuvaa anna viinanjuonnista, mutta tuotahan se teettää.
http://www.hempcity.nl/pictures/smokersimages/Blondedam epic.jpg
http://www.hempcity.nl/pictures/smokersimages/2girlsfro ntWWWpic.jpg
http://www.hempcity.nl/usersgallery/albums/userpics/IM0 00163~0.jpg
http://www.hempcity.nl/usersgallery/albums/userpics/IM0 00113.jpg
http://www.hempcity.nl/usersgallery/albums/userpics/IM0 00040~0.jpg
http://www.hempcity.nl/usersgallery/albums/userpics/IM0 00025~0.jpg
Kaikki kuvien henkilöt ovat antaneet luvan laittaa kuvansa internettiin.
http://www.hempcity.nl/pictures/smokersimages/Blondedamepic.jpg
http://www.hempcity.nl/pictures/smokersimages/2girlsfrontWWWpic.jpg
http://www.hempcity.nl/usersgallery/albums/userpics/IM000163~0.jpg
http://www.hempcity.nl/usersgallery/albums/userpics/IM000113.jpg
http://www.hempcity.nl/usersgallery/albums/userpics/IM000040~0.jpg
http://www.hempcity.nl/usersgallery/albums/userpics/IM000025~0.jpg