Zocalley

Heippa! Näkyykö jotain yhteydenottoa minua suuresti kiinnostavalta mieheltä? Menevä ja tuleva mies, mutta löytyiskö hetki aikaa vaikka soittaa minulle, kaipaavalle. Kiitos paljon!
298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

aikaa on, mutta muuten ei taida...vaikea sanoa. toisaalta tahtoo, m utta sitten taas ei.
Annapa sen nyt itse päättää, hätyyttelyllä et saa kun pahaa aikaseksi.

Äänestä
  • Juu, voit olla varma: en hätyyttele en... :-) Ei kuulu tapoihini.
    Oottelen tässä sitten mitä tuleman pitää.
    Kiitos vielä!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


noname kirjoitti:

Heippa! Näkyykö jotain yhteydenottoa minua suuresti kiinnostavalta mieheltä? Menevä ja tuleva mies, mutta löytyiskö hetki aikaa vaikka soittaa minulle, kaipaavalle. Kiitos paljon!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu