Olemme lähdössä Carnival Libertyllä 6pv Karibian risteilylle huhtikuussa.
Fort Lauderdale-Freeport(Bahama)-Cayman Islands-Costa Maya(Meksiko)-Fort Lauderdale.
Onko kellään kokemuksia laivasta tai vinkkejä missä kannattaisi kohdesatamissa vierailla?Aikaa kohteissa on yleensä vain n.8 tuntia,joten eipä sieltä pitkälle pötkitä!Jotain muutakin olisi tietysti kiva nähdä,kuin jenkkituristeja.
Fort Lauderdale ympäristöineen on meille jo tuttu paikka!
Carnival Liberty
lomaa odotellessa
0
402
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Ikävöin sinua kokoyön!
En halua odottaa, että voisin näyttää sinulle kuinka paljon rakastan sinua. Toivon, että uskot, että olen varsin hullun614458KALAJOEN UIMAVALVONTA
https://www.kalajokiseutu.fi/artikkeli/ei-tulisi-mieleenkaan-jattaa-pienta-yksinaan-hiekkasarkkien-valvomattomalla-uimar1543325Kadonnut poika hukkunut lietteeseen mitä kalajoella nyt on?
Jätelautta ajautunut merelle ja lapsi uponnut jätelautan alle?582637Jos sinä olisit pyrkimässä elämääni takaisin
Arvelisin sen johtuvan siitä, että olisit taas polttanut jonkun sillan takanasi. Ei taida löytyä enää kyliltä naista, jo492574- 1202399
- 241903
- 241711
- 301636
- 1721579
- 371285