rune ukko myynnissä

myynnissä ois rune ukko jolla on combat lvl 67. attack 60 pystyy käyttämään dragon aseita sreinth 55
ja defense 50 mage tais olla 34 ja on ollu membu ja sillä on granite kamaa ja dragon dagger poisoned
ja tyypin nimi on tavi 1992.

jos olet kiinnostunut tyypistä niin lähetä sähköpostia: [email protected]
2171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Moi täälä rune pelaja halun osta rune ukon sulta monela myyt sen lähetä viesti takasi jos myyt sen mulle t:steven tenga

Äänestä
  • ai minkä tyypin haluut ostaa miul kyl ois yks ukkeli myynnis sen nimi on tavi1992 ja sillä on attacki 60 str vissi jotai 56-57 ja se on ollu membu i han hyvä tyyppi millä ostat runerahalla vai oikeella?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


O.P kirjoitti:

myynnissä ois rune ukko jolla on combat lvl 67. attack 60 pystyy käyttämään dragon aseita sreinth 55
ja defense 50 mage tais olla 34 ja on ollu membu ja sillä on granite kamaa ja dragon dagger poisoned
ja tyypin nimi on tavi 1992.

jos olet kiinnostunut tyypistä niin lähetä sähköpostia: [email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu